Wpis z mikrobloga

Zełeńskiemu w to graj, że trwa wojna, bo jakby miały być wybory (a zwłaszcza, o zgrozo, takie naprawdę demokratyczne) to by wyleciał z hukiem takie mam wrażenie. Ogromna większość Ukraińców, z którymi rozmawiałem miała o nim negatywne bądź neutralne zdanie. Póki wojna trwa a swoją rolę dla zachodnich telewidzów nieźle odgrywa, to może się czuć przyspawany do stołka i koryta. #ukraina #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
@kochamcovid: Dokładnie, tak się przyspawał, że jak groziło zajęciem Kijowa przez kacapów, to w nim pozostał do końca. Ogarnij się, jeszcze nie słyszałem złego słowa na człowieka, który w obliczu zagrożenia pokazał, że ma jaja.
  • Odpowiedz
) to by wyleciał z hukiem takie mam wrażenie


@kochamcovid: To nie wrażenie, bo tak by było. On tracił poparcie przed wojną dane ze stycznia 2022. Dlatego wykorzystuje wojnę do wykończenia politycznych przeciwników.

w dniach 21-22 stycznia 62,5 proc. respondentów nie poparłoby kandydatury Zełenskiego w kolejnych wyborach na urząd głowy państwa. 30,3 proc. ankietowanych poparłoby aktualnie urzędującego prezydenta.

Tym samym od września 2021 roku stanowi to wzrost przeciwników startu prezydenta o
  • Odpowiedz
  • 1
@maniol92: Może nie było już jak opuścić Kijowa, może nie spodziewał się, że to zajdzie tak daleko, tego nie wiem i w sumie nie chcę powiedzieć, że tak było. Jeśli tak nie było, to nawet jeśli pozostał tylko dlatego, że zagrał va banque, albo zginę, albo wygram i zostanę bohaterem (oraz przy korycie) na bardzo długo, to i tak odwagi odmówić mu nie można. Osobiście w jego szlachetne intencje niezbyt wierzę,
  • Odpowiedz
Tlumacze o co chodzi.
Zelenski nie chce wyborow, bo nikt go juz nie popiera (pomimo 90% approval ratingu), dlatego kijow to rezim = rosja ma racje, ze kijow to rezim, ktory nie chce wojny zakonczyc by nie stracic wladzy. Oczywiscie nie mowi nic o winie rosji ani o tym, ze rosja nie chce konca wojny, ma po prostu siac ferment ze to wina ukrainy i ich rzadu ze wojna sie "przedluza" dlatego
  • Odpowiedz
@kochamcovid: Tak, również jestem pewny, ze jego marzeniem było od samego początku być prezydentem, a wojna tylko mu pomogła w przedłużeniu kadencji. Tylko po to, żeby być przy stołku i korycie. Taki był plan od samego początku. Przejrzałeś go.
To koniec, Zeleński się zapewne podda
  • Odpowiedz
jakby miały być wybory (a zwłaszcza, o zgrozo, takie naprawdę demokratyczne) to by wyleciał z hukiem takie mam wrażenie


@kochamcovid: A to wrażenie to masz na jakiej podstawie? Sondaże jakieś przeprowadzasz czy stawiasz tarota?
  • Odpowiedz
To nie wrażenie, bo tak by było. On tracił poparcie przed wojną dane ze stycznia 2022. Dlatego wykorzystuje wojnę do wykończenia politycznych przeciwników.


w dniach 21-22 stycznia 62,5 proc. respondentów nie poparłoby kandydatury Zełenskiego w kolejnych wyborach na urząd głowy państwa. 30,3 proc. ankietowanych poparłoby aktualnie urzędującego prezydenta.


Tym samym od września 2021 roku stanowi to wzrost przeciwników startu prezydenta o 4 punkty procentowe.


Z najnowszego badania dowiadujemy się również, że wzrosła
  • Odpowiedz
Fajna manipulacja, ale to artykul z stydnia 2022 traktujacy o 2021.

Spadaj do petersburga


@BayzedMan: Ty ośle kolejny raz się kompromitujesz xD.
Artykuł został napisany 24-01-2022
Potem masz fragment
W najnowszym sondażu przeprowadzonym przez Kijowski Międzynarodowy

Instytut Socjologii w dniach 21-22 stycznia

I kolejny fragment

Tym samym od września 2021 roku.

Czyli dane są ze stycznia 2022 bo porównali je do danych z września 2021. No, chyba że Ukraińcy odkryli podróże
  • Odpowiedz
Ogromna większość Ukraińców, z którymi rozmawiałem miała o nim negatywne bądź neutralne zdanie.


@kochamcovid: A na początku pandemii Konfederacja nawoływała do lockdownów i opieprzała rząd, że za wolno działa.
  • Odpowiedz