Wpis z mikrobloga

@maku_21: Wiadomo, że przy takiej częstotliwości puszczania filmów jakieś zapychacze muszą być, jest to całkowicie normalne i naturalne. Aczkolwiek też prawdą jest to, że większość z filmów tych to są właśnie jakieś zapychacze.
@Cztero0404 nie wiem dla mnie te filmy są ok. Daily raczej polega według mnie na luźnych i śmiesznych filmach które mają ci dać rozrywkę. Ja to zawsze traktowałem te ich film właśnie w ten sposób żeby się odmozdzyc i mieć co obejrzeć do jedzenia. Wiadomo fajnie jest obejrzeć coś mocniejszego ale daily friza czy genzie też miało taki luźny format. Dlatego nie rozumiem się tego czepiania.
@maku_21: to daily jest super. Posti to odkrycie na miare Pateca. Najlepsze co sie Mortalciowi przydarzylo by ten kanal sie fajnie ogladalo. No i sam Mortalcio ma idealny vibe youtubowy i jest energiczny i ciekawy. Jak siadam wieczorem do kompa to jego filmy jako pierwsze odpalam potem sprawdzam Frizow, Bungee i Goats no i Genzie.
Daily zawsze wciagai przyciaga widzow.
Nie rozumiem tez zesrania sie Konopa o znecaniu nad Postim mimo,
@corryand ta drama z postim to myślę że wynikła przez samo podejście postiego przez cały film. Miał taką minę jakby faktycznie go do tego zmusili i robił to za karę. Ludzie po prostu nie wyczaili jakby jego ironii i że miał taki Vibe specjalnie. To jego ała to widać w wielu momentach że robi je specjalnie pod kontent. Myślę że gdyby posti sam się śmiał z tego wszystkiego a nie miał takiej