Wpis z mikrobloga

  • 0
@maku_21 jeśli dobrze się zamontuje to nic nie przetrze przewodu, nawet jak przetrze to naprawa w 5 min. Pokazuje poziom baterii, ładowałem raz na 1000 km, jest spoko. Na co tam narzekają?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@-pafel różnie. Że nie dokładnie mierzy albo że wgl nie mierzy bo nie łapie czujnika i inne takie. Oczywiście mówię ogólnie nie o tym z lampką. Dlatego chciałem zapytać czy ktoś z was ma jakiś sprawdzony.
  • Odpowiedz
  • 0
@maku_21 jak nie mierzy to za daleka odległość ustawiony. Jak to magnes to co ma nie działać ;p a źle liczy jeśli źle ustawią wymiar opony. Przecież co ma liczyć źle jeśli, jeśli o sumuje obrot co widzi czujnik/magnes. Dla mnie powinno być dokładniejsze niż Gps ;p
  • Odpowiedz
@maku_21: dodaj sobie powiadomienie na pepper.pl i będzie pewnie znowu jakaś promka za ~100zł, ewentualnie kup na ali za 125.

Zalet to ma kilka - masz wszystkie podstawowe statystyki bez potrzeby bawienia się w magnesy (nie wspominając o cudowaniu z bezprzewodowymi czujnikami w tanich licznikach, które są mocno nieprzewidywalne), zapisuje ci to trasę z gps i możesz sobie ją przeanalizować później (albo pochwalić się na #rowerowyrownik), a jak się wkręcisz
  • Odpowiedz