Wpis z mikrobloga

Witam, kilka dni temu próbowałem wypłacić metodą blik 50zł z bankomatu w placówce BNP PARIBAS i nie wydało mi banknotu ani również potwierdzenia. Bankomat się po prostu zaciął. Mimo to kasę z konta pożarło. Złożyłem reklamację i otrzymałem taką odpowiedź. Co robić dalej? Jest nadzieja czy to koniec? Przecież mogliby nawet na kamerę spojrzeć i zobaczyć, że żadna kasa nie została wydana z maszyny? Zwyczajnie mnie olali?
#bank #bankowosc #blik #bnpparibas #bankomat #pieniadze #finanse #kontobankowe #oszustwo #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy #pomoc #helpdesk #danielmagical #famemma
MILIARDER_007 - Witam, kilka dni temu próbowałem wypłacić metodą blik 50zł z bankomat...

źródło: BNP PARIBAS

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
nie może ot tak w banku zginąć nawet złotówka a co dopiero 50 ziko


@telemach20: na forach można poczytać jak to ludzie próbowali po 5000zł wypłacić i im nie wydało a kasę pożarło z konta i bank się wypiął :-)
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: Oni są bankiem. BLIK jest systemem płatności, przez który miałeś zamiar wypłacić pieniądze - nie bezpośrednio poprzez bank. Poinformowali cię, że zbadali sprawę na tyle, na ile byli w stanie, i z ich strony wszystko przebiegło pomyślnie - wina więc musi leżeć po stronie BLIKa.
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: I dlatego karta najlepsza. Jak Ci zeżre z konta i niewyda kasy w bankomacie. To najpóźniej wraca na konto po 7-14 dniach i nie trzeba żadnej reklamacji pisać. Po prostu leci to automatu. Być może z BLIKiem jest tak samo, dostaniesz automatyczny zwrot niezależnie od reklamacji.
  • Odpowiedz
Ja dostałem kasę z powrotem


@telemach20: kilka lat temu przy próbie wpłaty bankomatem kasy też mi się zacięła maszyna. ale to był inny bank i natychmiast uznali reklamację i w moment kasę oddali. a sami potem sprawdzili czy rzeczywiście taka rzecz się wydarzyła.
  • Odpowiedz
I dlatego karta najlepsza.


@prawilnik: kartę też mi kiedyś zeżarło i zostałem na lodzie. miałem też przygodę, ze bankomat wydał uszkodzony banknot. był ucięty róg spory. wszedłem do placówki i chciałem wymienić na normalny i mi nie wierzyli, że to od nich z bankomatu. dopiero po kłótni się z łaską zgodzili.
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: byku miałem tak samo dzisiaj o 15, 300ziko mi #!$%@?ło a na koniec informacja "awaria, nie wiemy co sie stało", mam znajomą w banku i powiedziała ze właśnie dzisiaj mieli dużo takich przypadków tylko z BLIKIEM, reklamacja i czekać ale ja sprawdziłem jak zobaczyłem twój post to mam juz zwrócone (składałem reklamację w aplikacji bankowej)
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: Wydaje mi sie, ze uznaja. Tak jak ktos pisal, banki musza rozliczac sie co do grosza. Kasa w bankomacie tez jest sprawdzana. Jesli bankomat posiadal 20 000, zrealizowal zlecen na 15 000 to pozostalosc sie nie bedzie zgadzac, bo zamiast 5 000 bedzie 5 050
  • Odpowiedz
@WielkiKark: nie umiem blikiem wysyłać kasy komuś. nie umiem też płacić przykładając do terminala telefon tak jak niektórzy robią. ja potrafię jedynie wpisać kod blik płacąc w Żabce czy w Biedronce.
  • Odpowiedz