Wpis z mikrobloga

@rukolak: A ja inaczej to interpretuje. Fajny przekaz bo Pocahontas przełamuje konwenanse i pokazuje, że nie trzeba gnić w nieszczęśliwym związku tylko dlatego, że wypada i nie boi się sięgać po swoje szczęście :))) Pokazuje, że trzeba mierzyć wysoko i nie ograniczać się do jakiegoś szarego przeciętniaka tylko celować w Chadów :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: twój przykład idealnie pokazuje, że to złe myślenie, każdy musi mierzyć swoje cele realistycznie. Celowałas w chadow a skończyłaś jako samotny troll frustrat wśród przegrywow na wykopie, smutne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rukolak:


Czada w szczęśliwym związku nie obchodzi życie seksualne innych ludzi xD Koło Chada to ty nawet w życiu nie stałeś xD


xD zgaszony jak pet, wyzywanie mnie od białorycerzy za 3... 2... 1...
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka ty pseudo wyzwolona kuwro, jak ci nie odpowiada partner w związku, to należałoby najpierw z tego związku wyjść, a dopiero później szukać nowego partnera, ale takim rozwiązłym, egoistycznym kuwrom nie zależy na człowieku stricte, tylko na swoich emocjach i swojej piździe
  • Odpowiedz
@Godir17:

@WyzwolonaPodrozniczka: twój przykład idealnie pokazuje, że to złe myślenie, każdy musi mierzyć swoje cele realistycznie. Celowałas w chadow a skończyłaś jako samotny troll frustrat wśród przegrywow na wykopie, smutne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie ja, ja albo biorę całą pulę albo zostaję z niczym. I się z tym godzę - biorę pod uwagę fakt, że moje zainteresowanie kimś może być nieodwzajemnione i przyjmuję to z pokorą. W przeciwieństwie do was xD Chociaż do tej pory się to
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka twoje urojenia mnie nie interesują. To wy jesteście znane z tego, że siedząc na jednej gałęzi, szukacie innych, zamiast zacząć od zakończenia obecnego związku. Jesteś uosobieniem kłamliwej, egoistycznej, manipulującej, rozwiązłej, parszywej i fałszywej sztmaty. Takie, jak ty, bierze się na raz i wyrzuca do śmieci, kasując nr.
  • Odpowiedz
Chociaż do tej pory się to nie zdarzyło, kogo chciałam to miałam :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: kobieta nie zdobywa, to facet miał to co chciał, jedyną wartość jaką przedstawiałaś, czyli twoją dziure, jak mu się znudziła to poszedł, a ty wylewasz swoje żale na wykopie, do tego z kilku kont pisząc do samej siebie. Co te czady robią z mózgiem XD
  • Odpowiedz
@Godir17: Nie zdobywa ale to ona decyduje z kim się prześpi. Jakiś beciak albo incel może stawać na głowie i czarować ale jak się kobiecie nie podoba to i tak nic nie wskóra swoim olbrzymimi staraniami (xD). Więc ostatecznie to i tak kobieta bierze co chce :))) Nawet taki Chad się cieszy, że mu się trafiła fajna laska, więc jesteście skazani na naszą łaskę. Smuteczek :)))
  • Odpowiedz