Wpis z mikrobloga

@awres: w LIDLu zaczęli stosować podobną bandycką taktykę. Stawiają obok siebie dwa produkty, jeden drogi i drugi tańszy. I pod spodem na jednej metce są ceny dwóch produktów. Cena taniego jest dużą czcionką na czerwonym tle a drogiego malutką na białym tle. I wygląda to tak jakby na ten drogi produkt była super promocja.
@awres: @szuwarek Chyba na razie UOKIK nie ma oręża do walki z tym gównem, ale kibicuje im żeby to wprowadzili. Za ceny online się wzieli i nagle prawie wszyscy potrafili się dostosować

A offline nadal jest totalny #!$%@?, idziesz do sklepu i przy tym samym produkcie jest 10 cen do wyboru, jedna z kartą moja stonka, druga jak kupisz 10 produktów, trzecia tylko w czwartki etc.
@pottymouth: @Thermao
W Lidlu musisz mieć aplikację, na której musisz jeszcze aktywować jakieś durne kody rabatowe.
Ostatnio przychodzą do mnie ulotki z kodami QR do skanowania.
Już widzę jak np. moja mama skanuje sobie kod QR, żeby mieć tańsze banany. Oczywiście zapomnisz aktywować = płacisz drożej.
W Biedronce można chociaż podać tylko numer telefonu (może być jeden na całą rodzinę) i w dûpie masz aplikacje i kody rabatowe...
promocja na którąp0lactwo zasluguje. jazda z polaczkami. xD promocja na wafelki to jedyne na co zaslugujecie za swoje glupie wybory


@Harven: nie żeby coś, ale jesteś częścią tych "polaczków". Nie jesteś nikim wyjątkowym.
nie żeby coś, ale jesteś częścią tych "polaczków". Nie jesteś nikim wyjątkowym.


@Krupier: nie, nie glosowalem na pis. a dzis pis = polska (sam kaczynski tak mowil wielokrotnie) wiec cale szczescie nie jestem polakiem. jak pis przegra wybory to bede ponownie polakiem (o ile polactwo zmądrzeje bo to nigdy nie wiadomo) a do tego czasu jesetm europejczykiem
@awres
Niedawno Dino miało promkę na Muszyniankę za 1,99 zł, ale przegapiłem. Wczoraj różowa miała w Shakeomacie taką samą to pojechaliśmy po dwa sześciopaki i naliczyło 1,70 rabatu.
Tak, promka była na DWIE butelki, i jeszcze dla zmyłki RZYDy napisali niegazowana, jak takiej nie ma bo zielona jest lekko gaz. #zymianie
To aż 3,36 zł oszczędności


@bukimi: trzeba patrzeć na to jak na dochód pasywny. Po 5 latach takiego oszczędzenia/inwestowania człowieka stać na zakup nowego iPhone.