Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@awres: kurvva powinni w końcu się wziąć za takie podawanie cen. Mam mieć przed oczami cyferkę, której sklep oczekuje za daną rzecz, a nie studiować każdą kartkę czy to jest cena przy zakupie 2137 sztuk, czy z aplikacją, czy przy wydaniu minimum 895zł. Albo, że rabat jest na wybrane rodzaje i bierzesz dwa truskawkowe, jeden bananowy a przy kasie okazuje się, że jednak bananowego nie dotyczy. TFU
@Moted #!$%@? im w dupe. Jeszcze rozumiem, że musisz wydać np. 49 zł (bo to najczęściej jest dużymi literami), ale dopisywanie, że tylko we wtorek/sroda/czwartek/parzyste dni to #!$%@?, bo jest to napisane mniejszą czcionką a banery wywieszone już od kilku dni. Sam się dałem nabrać kilka razy, ale mam w dupie i zawsze składam reklamację. Biedronka wtedy zwraca mi kasę na konto.

Ale powinni się tym zająć, bo jak wchodzisz do tego
@Goronco Przecież nikt nie marudzi, jak jest normalna promocja -50%. Sam czasami kupuję wkelopaki, bo to się opłaca. Tu się rozchodzi o wielkość zakupów, które trzeba zrobić, by uzyskać rabat, oraz kwestię jej przedstawienia. Kto, #!$%@?, normalny będzie to czytał?
@awres: gwiazdki ograniczenia czasowe, dniowe, godzinowe, ilościowe plus za minimum jakiś tam produktów z listy z wykluczeniem innych i tylko z kuponem, aplikacją i 50 znaczkami xD
#!$%@? jeszcze troche to trzeba będzie prawnika wynajmować żeby się połapać w tych promocjach i nie zostać wyruchanym...