Wpis z mikrobloga

@zzbkk: nawet duży. Ile metrów? Sam robiłeś płytę i konstrukcję? W płycie jakaś podłogówka czy stawiasz kominek? Ocieplenie od środka watą na grubość belki? To domek letniskowy czy całoroczny? Będziesz robił jakieś podsumowanie na wykopie?
@plaisant zawołam, to będzie całoroczny, ale jako baza wypadową z miasta na weekend, pracę zdalna oto podsumowanie może będzie, domek ma 35 m podstawy plus tyle samo piętro i taras 20m, podmurówka zalana chudziakiem, będzie ogrzewanie podłogowe elektryczne, może kominek jak znajdzie się miejsce. ocieplenie welna skalana ok 15 cm, plus jeszcze w posadzkę wejście styropian lub styrodur (o ile można go tam stosować).
@PaulStone będziesz będziesz
@antslom powodzenia
@asdasdce2w co chcesz
@Naproksen dobre :p ale wiesz że nie zawsze są możliwości prawne by zrobić coś innego? nie zawsze są potrzeby by stawiać coś większego, dla mnie ten rozmiar jest optymalny na chwilę obecną.
@MrProfeska moje koszty nie będą dobrym przykładem, poczytaj wcześniejsze wpisy/komentarze
działkę dostałem od dziadka tylko że ona tak nie wyglądała wizualnie jak teraz i była #!$%@? prawnie, więc wyłożyłem na notariusza, dwa razy geodetę, prawnika do sądu na sprawę z gminąz ochrona środowiska itp itp mogłem lecieć dalej i przekształcenie zrobić ale to kolejne sprawy może na przyszłe lata
@zzbkk: dawaj aktualizacje co jakis czas, interesuje mnie ile czasu poswiecisz na postawienie i ewentualne koszta gdzie starasz sie robic wszystko wlasnymi rencoma ( ͡° ͜ʖ ͡°) mozesz dorzucic info jak wiesz ile m3 drewna ci na to wyszlo