Wpis z mikrobloga

#polityka Najbardziej mnie śmieszą te wysrywy neuropkow jak konfederacja wstrzyma się od głosowania i nie głosuje przeciwko pis to od razu wyskakują że koalicja że konfa głosuje z pisem otorz drogie dzieci konfederacja ma swój program w przeciwieństwie do PO które jedzie na antypisie które bardzo często szkodzi Polsce w imie partyjnych gierek, które wywiesza plakaty PIS = DROŻYZNA a proponują większy socjal, ale oczywiście według was
Socjal peo =dobry
Socjal pis =doprowadzą kraj do ruiny itd xD
I tak było tym razem konfederacja przygotowała swoje pytania które nie są kampanią a prawdziwymi problemami o które warto by było spytać Polaków
#neuropa #bekazlewactwa #konfederacja
ortalionnajman - #polityka Najbardziej mnie śmieszą te wysrywy neuropkow jak konfeder...

źródło: Screenshot_20230817_150041

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: Duży plus dla ciebie za dobre wytłumaczenie. Konfa ma swoje projekty, wnosi poprawki - opozycja je odrzuca razem z pisem i wielkie oburzenie, że się wstrzymają bo nie chcą trzymać ani z jednymi, ani z drugimi. Będzie kwik jak po wyborach PiS będzie musiał się dogadać z KO, ale to będą fikołki leciały.
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: ja mam pytanie odnośnie pytania nr 4, jakie są konsekwencje jak powiemy nie, co się zmieni, ile nas to będzie kosztowało, czy UE jest w stanie coś wymusić? Czy producenci i tak przestaną je sprzedawać na rynek ue i tak ich nie kupimy? Bo samo to pytanie jest w stylu czy chce Pan elektryczne fotele w aucie i tyle, bez kosztu, po prostu czy Pan chce.
  • Odpowiedz