Wpis z mikrobloga

A kto by chciał rozmawiać z błaznem i kłamcą? Dla Tuska gospodarka i przedsiębiorcy nie istnieją.


@epicentrum_chaosu: Czyli Kaczyński dla którego "gospodarka jest warta poświęcenia dla jego wizji" ma bliżej do programu gospodarczego Konfederacji i dlatego Mentzen układa się z PiSem?
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: pytanie do ciebie. masz ty rozum i godność czlowieka powolujac sie na pinskiego?
serio neuropki majo tak sprane mozgi pisem, że takim ludziom wierzycie?
edit. nie bylo putania bo widze ze nawet znalezisko zrobiles xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Dla Tuska gospodarka i przedsiębiorcy nie istnieją.


@epicentrum_chaosu: z wzajemnością. Podobnie Tusk i KO/PO nie istnieje dla kiboli, radykalnych katolików i lwiej części mundurówki. Wystarczająco długo PeOwcy włazili w tyłek grupom wyborców, którzy prędzej nie pójdą na wybory niż zagłosują na Tuska, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@epicentrum_chaosu: nic, względny spokój i bliskość do Zachodu Europy i nara. Mi też Tusk nie ma nic konkretnego do zaoferowania, choć działajności nie prowadzę - nawet pełnego odsunięcia Macierewicza i jego ludzi od państwa PO mi nie obieca, bo już raz to spieprzyli. Jednak ja prędzej zagłosuję na KO/PO z konieczności, niż podatny na teorie spiskowe zwolennik Konpederacji. Konfiarz albo nie pójdzie na wybory, albo po raz kolejny odda Polskę
  • Odpowiedz
Jestem osobą prowadzącą działalność. Co ma mi Tusk do zaoferowania w swoich propozycjach wyborczych?


@epicentrum_chaosu: ja też, i zagłosuję pewnie na KO. Za czasów PO nie płaciłem składki zdrowotnej, dokumenty do księgowej wysyłałem raz na 3 miesiące zamiast raz na miesiąc, nie musiałem sprawdzać białej listy vatowców, nawet cola przez nich podrożała z dnia na dzień o 20% xDD

Na konfederację głosowałem ostatnim razem, ale wystarczająco już obrzydzili swoimi kościółkami,
  • Odpowiedz