Wpis z mikrobloga

@galek: za każdym razem widzę, te same zdania wypisywane, tylko inny użytkownik.
Jakbyś nie zauważył ja mam to w dupie czy Ty będziesz miał dzieci czy nie, z drugiej strony ty i twoje ziomki anty wiecznie próbują wmówić ludziom, ze posiadanie dzieci wiąże się z egoizmem rodziców chociaz nikt nie pytał . Naczytałeś się głupot i je powtarzasz myśląc ze jesteś wioskowym filozofem.

BTW nie widziałem, nic jeszcze merytorycznego od Ciebie.
@galek: dodam jeszcze, ze antynatalizm wywodzi się głównie z tego ze osobnik taki jak Ty został skrzywdzony w dzieciństwie i wydaje mu się, ze wszyscy żyją w nieszczęściu i krzywdzie. Smutne to ale nie prawdziwe.
@DrGreen_2 @DrGreen_2


BTW nie widziałem, nic jeszcze merytorycznego od Ciebie. Twoje przemyślenia jak z tego wrzutu są głupie. Nawiazując wiec do tego - większość rodzicow stawia na to, ze dziecko będzie szczęśliwe i wywraca swoją rzecytwsosc do góry nogami - to więcej niż zakład.


co?? Co mnie i to dziecko biedne obchodzi że ktoś coś zakłada. ja mogę założyć że za miesiąc 1 zł będzie wart 1000 dolarów.
@DrGreen_2

@galek: dodam jeszcze, ze antynatalizm wywodzi się głównie z tego ze osobnik taki jak Ty został skrzywdzony w dzieciństwie i wydaje mu się, ze wszyscy żyją w nieszczęściu i krzywdzie. Smutne to ale nie prawdziwe.


Ty trollujesz prawda ? Bo przecież nie można takich głupot pisać normalnie
@DrGreen_2 to czy ktoś był szczęśliwy czy nie nie ma nic do antynatalizmu.

żeby wiedzieć ze szybką jazda po ulicach miasta jest niebezpieczna nie muszę przekraczać prędkości samodzielnie, prawda... ?

nie kompromituj się bo nawet nie umiesz trzymać się meritum jak rozmawiamy o antynatalizmie
@galek: czujesz sie obecnie szczęśliwy? Czy masz za złe rodzicom to co się działo w Twoim dzieciństwie? Czy uważsasz, ze są winni tego, ze nie wszystko Ci wyszło tak jak chciałeś?