Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte dołączyłem dla beki do grupy "Grzyby/grzybobranie" i jak jakaś babka zdjęcie doda z grzybem to spermiarstwo sie wylewa z każdej strony teksty typu "Może razem pozbieramy te podgrzybki" albo "jaki fajny grzybek pani też piękna"... nie wiem ale podejrzewam, że na grupach typu szydełkowanie ,wędkowanie czy zbieranie znaczków też takie spermiastwo jest ten kraj to kukoldstan niesamowity a będzie tylko gorzej a skutki uboczne jakie są to każdy wie rynek świń nadal zderegulowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #p0lka #przegryw
  • 28
@TTedbundYY: wszędzie tak jest. Ostatnio na fb jakaś sportowa strona puściła zdjęcie ze wtargnięcia nagiej baby (Melissa Johnson) na mecz tenisa. Tysiące komentarzy zboków, którzy prawie pękną z zachwytu jak to super było i komu to przeszkadza i że mogą tak cały czas wbiegać. Nie znalazłem ani jednego komentarza krytyki (na serio na kilka tysięcy) chociażby o tym, że jest to transmitowane dla dzieci nawet itd. Jak chłop nagi wbiegnie to
@TTedbundYY: Sami jesteście sobie winni. Jesteście tak zdesperowani, że do każdej kobiety wylatujecie z takimi przykrymi tekstami a prawda jest taka, że każda babka słyszy takie obleśne propozycje z podtekstami codziennie. Jesteśmy już tym zwyczajnie znudzone i nie robi to na nas wrażenia a wręcz przeciwnie - reagujemy na to negatywnie i nas to odrzuca. Zagraniczni faceci nie rzucają takich żałosnych uwag, tylko w p0landii napalone Jany nie mogą się powstrzymać
@TTedbundYY: Mnie opinia p0lusów nie obchodzi bo nie jestem wami zainteresowana. Natomiast wam zależy na tym, by kobiety was pozytywnie odbierały a co za tym idzie, były dla was dostępne seksualnie ale niestety robicie wszystko, aby było zupełnie odwrotnie xD Bo to takie podniecające jak obcy facet wyskakuje do nas z podtekstem seksualnym... doprawdy nie ma nic przyjemniejszego :)))