Wpis z mikrobloga

Wczoraj zobaczyłem post jakiegoś mirka o samobójstwie i zerknąłem na jego profil, żeby poszukać co doprowadziło go do takich decyzji.

Prezentuje wam podsumowanie tego co znalazłem. Wygląda na to, że żona na którą całe życie harował i na której występki przymykał oko dla dobra dzieci zrujnowała go finansowo przy rozwodzie oraz nastawiła dzieciaki przeciwko niemu. Możemy się tylko domyślać, że tak było. Jeśli tak, to strasznie szkoda człowieka. Mirki zastanówcie się z kim wchodzicie w związki i czy w ogóle warto w te związki w dzisiejszych czasach wchodzić.

Otwórzcie sobie w nowej karcie, to będzie większe wszystko

#depresja #samobojstwo #przegryw #rozowepaski #zwiazki #pieklomezczyzn
uzaleznionyodsmutku - Wczoraj zobaczyłem post jakiegoś mirka o samobójstwie i zerknął...

źródło: kenay

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@uzalezniony_od_smutku: a mi go nie szkoda, tak samo jak nie szkoda mi bab które siedzą z mężem alkoholikiem "dla dobra dzieci".
- sam sobie ją wybrał
- zrobił jej gówniaka, nie sądzę aby nagle się zmieniła
- zgodził się na układ że on pracuje a ona pije
- funkcjonował w tym układzie minimum rok a pewnie dużo dłużej

Nie ma męczenników, są tylko ochotnicy. Matki polki cierpiące z dziećmi w takich
  • Odpowiedz
@thorgoth tylko jest istotna różnica, jak kobieta poprosi o pomoc to ją dostanie a przemocowy faect będzie gnił w więzieniu albo z dala od rodziny, nie mówiąc już o ostracyzmie jaki go spotka. A jak facet ma się bronić jak baba tak się zachowuje, manipuluje dzieckiem, sama stosuje psychologiczną przemoc co jest nie tak łatwe do dojrzenia jak siniaki na ciele. Ostracyzm właśnie dotknie jego, sam to z resztą zrobiłeś, a społeczeństwo
  • Odpowiedz
tylko jest istotna różnica


@Docent_Jan_Mula: ... dotycząca społeczeństwa a nie takiej osoby per se.
Ergo nawet jeśli masz racje to nic to nie zmienia w kontekście oceny zachowania tego człowieka.
  • Odpowiedz