Wpis z mikrobloga

Kojarzycie pewnie te memy typu twarz kobiety po stosowaniu setki różnych kosmetyków i maseczek vs twarz chłopa który wyciera twarz tym samym ręcznikiem, którym wycierał dupę? Kobiety moim zdaniem kompletnie nie potrafią o siebie dbać. Jeśli pojawiają się jakieś problemy z cerą i zasyfiona morda to co robi typowa p0lka? Nakłada tonę szpachli aby ukryć tą gangrenę, skóra przez to nie może naturalnie oddychać i w rezultacie wychodzi jeszcze większy syf i tak w kółko. Zamiast zadbać o totalne podstawy takie jak zdrowa dieta i aktywność fizyczna łatwiej jest #!$%@?ć tonę kosmetyków. Możesz używać najdroższych maseczek świata, ale nic ci to nie da jak ciągle będziesz wdupać tony słodyczy i stołować się w mc'donaldzie. Każdy dermatolog i lekarz wam to powie, że dieta i zdrowy styl życia jest najważniejsze, ale prawda boli i p0lki są zwyczajnie leniwe.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #kosmetyki #redpill
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fekalny_okuratnik: Sami znawcy na tym wykopie, teraz jeszcze dermatolog- amator. Nie masz pojęcia o podstawach trądziku i jeszcze się swoją niewiedzą chwalisz. Idź lepiej zrób sobie sałatkę albo pobiegaj.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: a jak dbają o siebie wykopki powiedz mi? Jeśli typom nie chce się pójść na siłownie, pobiegać, wyrzucić syf i zacząć gotować zdrowe jedzenie, a potem mają całą twarz w syfach, które nawet izotek nie jest w stanie rozwalić.

Ten sam gość potem mówi, że ma "geny do trądziku" i nic się nie da zrobić xD Te same geny codziennie każą mu jeść batoniki, chipsy i pączki, zamiast ugotować
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: hahahah siema kukoldzie. Widzialem twoje wynaturzenia o tym, ze baby maja takie same szanse na zwiazek co chlopy i ze obie plcie maja takie same reguly gry. Kompromitujesz sie na kazdym polu gdziekolwiek widze twoje wysrywy. Gratuluje i oby wiecej xD
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: jako facet polecam robić sobie makijaż. Baza, podkład, korektor, puder i cera idealnie wygląda. Już parę razy dziewczyny były zdziwione, że mam "tapetę", bo tego nie zauważyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pamareum: Mam zamiar sobie zrobić w niedalekiej przyszłości zabiegi na cerę, jeden problem to dolina łez i naczynka prześwitujące przez cienką skórę pod oczami, a drugi to rozszerzone pory i na to laser frakcyjny ablacyjny CO2 podobno jest najlepszy, tylko słońce jest przeciwskazaniem, więc pewnie będę robił późną jesienią lub w zimie. Makijaż to moim zdaniem jest oszukiwanie, ale jak kto woli.
  • Odpowiedz
@pamareum: Na początku myślałem nad wypełnianiem kwasem hialuronowym, bo to jest niby najpopularniejsza metoda, ale się dowiedziałem, że jak Ci to ktoś zrąbie, to kwas się może przemieścić i będziesz wyglądał gorzej niż przed, więc zdecyduję się na coś bardziej bezpiecznego.
  • Odpowiedz