Wpis z mikrobloga

@timechain: no fajny klip, fajny, ale w praktyce to nam obca rakieta spada koło Bydgoszczy i przez 3 miesiące nikt nie może jej znaleźć, a pisowski impotent Błaszczak zwala za to winę na doświadczonego generała. Jakiś czas później naszą przestrzeń powietrzną naruszają sobie białoruskie helikoptery i historia się powtarza. Ja to bym się za bardzo nie podniecał.
@HlHl gdyby nie wojna u sąsiada, ciągle chwalenie się sprzętem w tv, a w szczególności tarcza antyrakietową, to większość miałaby w dupie, a tak to chłop napisał prawdę.
@dzinio: co ma do tego jakieś #!$%@? Błaszczaka? Gadał brednie.

Jak niedopuszczalne? Człowieku, OPL całego nieba jest niemożliwa, nie masz o tym absolutnie pojęcia i jesteś po prostu tępy. Nawet Izrael wiecznie atakowany z malutką powierzchnia i żelazna kopułą, patriotami ma pokryty tylko fragment nieba. Nikt nie ma OPL na całym niebie, to abstrakcja. Tylko jakiś tuman bez wiedzy może myśleć że to możliwe. Twierdzenie że to nie powinno się zdarzyć
@dzinio brawo, pokazuj dalej że nie masz pojęcia o czym próbujesz nieudolnie ze mną dyskutować.
Mała Narew i Pilica to systemu które są zbudowane i testowane obecnie na poligonach.
Patrioty? Koniec 2023
Pioruny? Raczej nieużywane w czasie pokoju
@AndyMendy: @dzinio: Będziemy miecć OPL połączone systemem IBCS, to najlepsza technologia jaka istnieje. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy go od USA kupują.

30-40 lat - 400mld PLN. Tyle wydamy na naszą OPL, ale ona i tak pokryje malutki obszar nieba pod wawą jełopie. Zawsze sobie będzie mogła rakieta wlecieć i taka ameba jak ty będzie piszczeć że to kompromitacja, bo myślał że mamy tak pokrytą cala granicę.

Polska obrona przeciwlotnicza
timechain - @AndyMendy: @dzinio: Będziemy miecć OPL połączone systemem IBCS, to najle...

źródło: p2lu4i-zrzutekranu20180115o15.38.13

Pobierz