Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...

źródło: temp_file1020190464122300606

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@gosciu82 tak jak pisałem wyżej, jeden kebab w miesiącu nie powinien wybijać z ketozy a jak wybije to wrócę szybko i tyle, zwłaszcza że jestem ciągle na deficycie i jem jeden posiłek dziennie albo i mniej.
Nie jestem keto świrem, jak zjem raz na miesiąc 100g węglowodanów i nawet jak nie wybije to się nie nie stanie ważne są efekty.
  • Odpowiedz
@krucjan gdzie oprócz Ciebie ktoś pisał czym się żywi? Pisałem ogólnie a Ty wymyślasz jakieś rzeczy.

Chuop pisze jakiś chwalpost żeby się pochwalić ale jego już nie interesuje co robią inni iksde
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@Bojestestu ty się mądrzysz, że keto jest dla chorych dzieci, kolega któremu przyklaskujesz pisze jakieś durne mądrości, że przecież formę można robić na maku.
więc sobie róbcie na czym chcecie i jedzcie co chcecie, mam to w nosie, ja się chwale swoimi efektami i nie mówie nikomu co kto na jeść a wy przychodzicie ze swoimi teoretycznymy mądrościami o które nikt nie pytał.
  • Odpowiedz
@krucjan Łebski gość jesteś widać. Napiszę to jeszcze raz. Keto powstało dla chorych dzieci, czy osób z padaczką. Pisalem ogólnie, co może być dla osób które próbują schudnąć wskazówką, albo mogą to olać poprostu a nie #!$%@?ć się ze ktos pisze "mądrości". Pozatym dopowiadasz sobie jakies rzeczy ze ktoś Ci mówi jak masz jeść XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Bojestestu prostu jestem cięty na internetowych teoretyków i ekspertów oraz na nieproszone rady. A już się nie raz naskuchałem, że zrobię sobie krzywdę, co mnie niezwykle śmieszy, bo przez lata żarłem słodycze, słodkie napoje mnóstwo gotowych przetworzonych produktów, do tego wóda, bebech wywalony że schylić się ciężko i każdy miał w dupie, bo połowa ludzi tak żyje, czyli to jest normalne. nagle człowiek zaczyna myśleć o swoim stylu życia, chce coś
  • Odpowiedz
@krucjan keto jest po prostu mocno niezbilansowaną dieta lub może lepiej ciężka do zbilansowania dietą. Wokół której wyrosła jakaś religia, hasła typu nie licz kalorii - bądź na keto, if. I spoko, że się dobrze czujesz i ci smakuje. Jeżeli dobrze prowadzisz tę dietę to w sumie koniec tematu i gratuluje osiągnięcia osobistych celów.
Natomiast strasznie irytuje mnie to co wyżej napisałem, bo potem osoby jak moja mama, która jest już
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Haiiro to co mówisz to nie jest nic unikatowego dla keto każdą dietę trzeba zbalansować nie ma takiej diety że możesz jeść bez myślenia bez zastanowienia się i bez zwracania uwagi na wartości odżywcze witaminy i wszystko będzie git i w normie. jak ktoś liczy że trafi na jakąś dietę cud i bez żadnego zgłębienia się w temat będzie się jej stosował i będzie zajebiście to nie jest to wina keto
  • Odpowiedz
@krucjan: nie chudnie się od jego tylko od deficytu, po drugie mięśnie brzucha odsłonisz jeśli je masz dobrze rozwinięte inaczej będzie efekt deski. 20kg to dobra robota masa to jest życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Stalionnn ćwiczę regularnie w domu hantlami i masa swojego ciała, bykiem nie jestem ale czuję pod warstwa tłuszczyku że jakieś tam mięśnie brzucha są, zarys też jest jego widoczny chociaż jeszcze trochę trzeba zredukować.
  • Odpowiedz