Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...

źródło: temp_file1020190464122300606

Pobierz
  • 145
@krucjan: typ wdupca kebaby i burgery i cos mowi o jakiejs diecie xdddd wiadomo ze jak jesz malo to se schudniesz ale organizm po jakims czasie bedzie mial malo skladnikow potrzebnych do wzrostu i regeneracji. chyba ze poza tymi fotkami na twoim tagu jesz jeszcze bogatą sałatke z lososiem, pieczywo wieloziarniste, steki wagyu i takie tam, i sie tym nie chwalisz to ok ( ͡ ͜ʖ ͡
@krucjan: smacznego miras () to juz wyglada lepiej. niemniej, moj szwagier jest na keto i on sobie nie pozwala nawet na taka bule czy tortille co jakis czas, jedynie jakies owoce w niewielkich ilosciach no i warzywa. chodzi o ta ketoze, ciala ketonowe itp. nie znam sie, ja jem wszystko w szczegolnosci cukry proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)