Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...

źródło: temp_file1020190464122300606

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@nobrain @krucjan przecież gościu ma rację. Dieta keto została stworzona dla dzieci z jakąś chorobą, nie pamiętam jaka dokładnie. Żeby schudnąć wystarczy znać swój bilans kaloryczny i odjąć od niego iles tam kalorii.

A co do diety to bez bialka nie zbudujesz mięśni.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Tylko tak się wiesza bo można zblokować rolkę wierzchem dłoni, lub kciukiem i urwać papier jedną ręką, ponadto łatwiej nawinąć jak się rozwinie zbyt dużo. Tak to jest jak się amator pcha do poważnych dyskusji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Bojestestu

Żeby schudnąć wystarczy znać swój bilans kaloryczny i oddać od niego iles tam kalorii.


dokładnie to robię, jak każda chudnąca osoba. jak chcecie to się odchudzająca na mcdonaldzie, ja sobie będę jadł to na co ja mam ochotę. niespecjalnie interesuje mnie czym wy się żywicie ani jakie produkty i dietę uważacie za odpowiednią dla mnie.
  • Odpowiedz
potem będę stopniowo zwiększał kalorie


@krucjan: powodzenia w zwiększaniu kalorii kiedy będziesz musiał znaleźć tłuszczu na 70% zapotrzebowania dziennego z nadwyżką. Bez białka. Codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krucjan: typ wdupca kebaby i burgery i cos mowi o jakiejs diecie xdddd wiadomo ze jak jesz malo to se schudniesz ale organizm po jakims czasie bedzie mial malo skladnikow potrzebnych do wzrostu i regeneracji. chyba ze poza tymi fotkami na twoim tagu jesz jeszcze bogatą sałatke z lososiem, pieczywo wieloziarniste, steki wagyu i takie tam, i sie tym nie chwalisz to ok ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@gosciu82 gratuluję, że po 3 wpisach z kebabami w ciągu 5 miesięcy wiesz już wszystko o mnie i o tym co przez pozostałe 150 dni jadłem. Mi wystarczy, że widzę efekty i się dobrze czuje, a opinie internetowych ekspertów mi wiszą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@gosciu82 do tego szejk z zmiksowanych orzechów, 3 jajek, śmietany i 30g odżywki białkowe. taki posilek + szejk to jest wszystko co jem w ciągu dnia + witaminy i elektrolity. czasem odpuszczam szejka, czasem pije samego bez posilku, czasem Richie posty 2 dniowe.
  • Odpowiedz
@krucjan: smacznego miras () to juz wyglada lepiej. niemniej, moj szwagier jest na keto i on sobie nie pozwala nawet na taka bule czy tortille co jakis czas, jedynie jakies owoce w niewielkich ilosciach no i warzywa. chodzi o ta ketoze, ciala ketonowe itp. nie znam sie, ja jem wszystko w szczegolnosci cukry proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz