Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do RÓŻOWYCH. Anonimowo żeby była możliwość skomentowania incognito bo bardzo dużo tu wpisów o związkach wysyłanych w ten sposób. Identyczną ankietę wyśle dla niebieskich #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Jak radzisz sobie z rozstaniem po OSTATNIEJ relacji?

  • Od razu czuje ulgę i funkcjonuję normalnie 23.9% (17)
  • Potrzebuję do kilkunastu dni żeby dojść do siebie 4.2% (3)
  • Przeżywam to kilka tygodni ale dochodzę do siebie 7.0% (5)
  • Ciężko mi dojść do siebie, trwa to kilka miesięcy 18.3% (13)
  • Nie potrafię dojść do siebie, potrzebuje pomocy 5.6% (4)
  • Nigdy nie byłam w związku 19.7% (14)
  • Żadne z powyższych (komentarz mile widziany) 21.1% (15)

Oddanych głosów: 71

  • 9
Anonim (nie OP): W moim przypadku to pewnie lata świetlne miną, już drugi rok się czuje źle i rozpamiętuję. Chyba byłam jedna z tych żałosnych bab co "kochają za bardzo". Mój były ma szczęście, że się mnie pozbył. W dodatku moja samoocena legła w gruzach i nie wiem czy kiedykolwiek zacznę się dobrze czuć sama ze sobą, bo jestem bezwartościową jednostką.

Anonim (nie OP): Zostawił mnie facet, którego trzymałam na spory dystans bo ciągle czułam że to nie jest ten właściwy mężczyzna. Na początku było dobrze z czasem zrozumiałam jak duży błąd popełniłam. Media społecznościowe wpoily mi obraz mężczyzny idealnego i takiego zawsze szukałam. Taki mężczyzna nie istnieje poza filmami. Doszukiwalam się w nim najbardziej absurdalnych wad to napedzalo u niego zmiany emocjonalne przez co robiło się coraz gorzej. Gdybym mu dała
Anonim (nie OP): Kiepsko. Ciągle rozpamiętuje, myśle co by było gdyby, sprawdzam jego socialie itp.

Jeszcze gorsze uczucie od odrzucenia to to kiedy mimo że bardzo chcecie i jest uczucie to zdecydowaliście się rozstać bo na dłuższą metę wiecie że nie będziecie razem szczęśliwi.
To właśnie mnie spotkało. Facet który z charakteru jest moim ideałem, taki jak zawsze sobie wymarzyłam, taki którego nigdy nie miałam mimo kilku związków. W końcu ktoś
@mirko_anonim biorac pod uwagę ostatnie rozstanie jakie miałam to ja zerwalam bo on był totalnie niedopasowany do mnie a niestety wyszło to po około 6 miesiącach bo poznałam go przez znajomych i oni mu powiedzieli co ma mówić czy robić bym go polubiła a w praktyce był zupełnie inny. Początkowo myślałam ze jakaś depresje ma i chciałam mu pomoc ale później wyszło ze on po prostu się zmienił bo przestał udawać kogoś