Wpis z mikrobloga

@gorzki99: pokazujesz ze nie znasz realiów Polski w okresie międzywojennym, gdzie panowala anarchia i trzeba bylo pisac prawo od nowa a po drodze wyszlo kilka powstań i terytorium sie rozrastało i w 1920 roku ruskie gowno zwane bolszewikami zaatakowalo mlode państwo demokratyczne. Nie bylo wtedy nawet konstytucji.
@Tatiagla: Owszem. Mowilem juz ze historia mnie malo interesuje. Mnie interesuje uprawiedliwianie lamania prawa.
Swoja droga myslalem ze konstytucje mamy od 1791.

Napisalem tez ze malo mnie interesuje czy chodzi o polske, usa, francje czy inne kraje. ja sie nie skupiam na szczegolach. Ja sie skupiam na fakcie. A fakt jest taki ze starasz sie usprawiedliwic zlamanie prawa warunkami jakie panowaly. I jeszcze piszesz ze glejt na lamanie prawa ma demokratyczne
@gorzki99: mowisz o lamaniu prawa z perspektywy obecnych czasow. Nie potrafisz sie wczuć w uczucia ludI, ktorzy zyli 100 lat temu na terenie odrodzonego państwa polskiego. Natomiast sama treść konstytucji z 1791 nie byla dostosowana do nowych realiów. Ba, obecna konstytucja tez nie jest od 1791 a mimo to, swięci sie 3 maj ktory tyczy sie pierwszej konstytucji a nie aktualnej.
mowisz o lamaniu prawa z perspektywy obecnych czasow. Nie potrafisz sie wczuć w uczucia ludI, ktorzy zyli 100 lat temu na terenie odrodzonego państwa polskiego.


@Tatiagla: Oczywiscie. Mam na tyle rigczu zeby nie twierdzic ze wiem co kto myslal. Swoja droga mam tez swoje zdanie na temat powstania warszawskiego. A konkretnie roli jaka odegralo dowodztwo AK. Nie obwiniam zwyklych ludzi bo nie wejde w ich skore. Ale nie oznacza to ze
@gorzki99: No to udowodnij, w jaki sposób Piłsudski był odpowiedzialny za śmierć Narutowicza, którego morderca był otwartym antypiłsudczykiem i który w trakcie procesu mówił, że jego pierwotnym celem miał być sam Piłsudski xD

Weź przeczytaj chociaż jedną książkę na ten temat, zanim zaczniesz się wypowiadać o historii, o której sam mówisz, że "cię mało interesuje". To po #!$%@? w ogóle się odzywasz i popisujesz ignorancją?
@Emes91: Juz juz. Spokojnie. Jezyk polski ma duzy zasob slownictwa. Jak choc troche poznasz to nie bedziesz musial uzywac wulgaryzmow. Trzymam kciuki.

Dawno temu dyskusja przeniosla sie na troche inny poziom - jak widac nieosiagalny dla ciebie - rozmawiamy o czyms zupelnie innym z mirasem @Tatiagla wiec z laski swojej jak nie masz nic madrego do dodania w temacie w jakim dyskutujemy juz od kilkunastu chyba komentarzy to idz spac.
@gorzki99: Zieeew. W dupie mam jakieś twoje męczenie kogoś innego swoimi ignoranckimi dywagacjami.

EDIT: O Boże, zerknąłem sobie na jakiś jeden post wcześniej i ty faktycznie nie ogarniałeś, że morderstwo Narutowicza i przewrót majowy to dwa zupełnie różne wydarzenia w różnych latach xDDDD Ja pierdzielę, jak można się tak ośmieszyć i nie mieć nawet minimum wstydu, by spuścić uszy po sobie i zamknąć jadaczkę, tylko jeszcze dalej próbować do kogoś szczekać
wiec z laski swojej jak nie masz nic madrego do dodania w temacie w jakim dyskutujemy juz od kilkunastu chyba komentarzy to idz spac.


@gorzki99: spójrz na daty dodania postów chłopie. Nie mialem nic wiecej do dodania, bo mylisz pojęcia i mieszasz rozne fakty ze soba tworzac szambo.
Juz mi sie nawet nie chcialo dzielic wątków w odpowiedzi mimo ze na powstanie warszawskie mamy zapewne podobny pogląd. Ot co. Cya. Musze
spójrz na daty dodania postów chłopie. Nie mialem nic wiecej do dodania, bo mylisz pojęcia i mieszasz rozne fakty ze soba tworzac szambo.


@Tatiagla: Ej ej ej ale to nie bylo do Ciebie. tlumaczylem mirasowi ktory wyszkoczyl z tematem z poczatku watku ze z Toba dyskutuje od dawna o czyms innym. I jak nie ma nic do dodania w obecnym temacie to ma spadac.
A ze kultura wymaga tego ze jak