Wpis z mikrobloga

jako wyborca Konfederacji nie zbojkotuję referendum. Zagłosuję na Konfederację i 4 razy NIE.
tylko antypolacy bojkotują to referendum. totalna opozycja zachęcając do niedemokratycznego zachowania i odrzucenia referendum, sama wystawia sobie świadectwo.
i pokazuje, że nic a nic się nie zmieniła - demokracja jest wtedy, kiedy my rządzimy. to ich dewiza.
to obrzydliwe.

#polityka #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #referendum #wybory
  • 46
Dwa - to referendum to gówno


@cacum3: Ogólnie nie krępuj się, powiedz, że demokracja to gówno i zagłosuj na Korwina. Wszystko jasne, jesteś korwinistą tylko wstydzisz się powiedzieć xd
akurat to d korwina to mi równie daleko jak do starego dziada z Żoliborza


@cacum3: No jak widać bardzo ci blisko bo też nie interesują cię demokratyczne sposoby rozwiązywania sporów i problemów. Jesteś zdania, że twoja partia(monarchia) wie najlepiej a reszta to plebs który nie nadaje się do rządzenia bo jest głupi.
zobacz co się dzieje w usa


@cacum3: No dzieje sie. No i co z tego? Popatrz na to co sie dzieje w pl. Ja ktory placi skladki i podatki (niemale) czekam 3 miesiace na plukanie ucha (bo nie slysze na jedno bo sie zatkalo) bo jakis bezrobotny sebix julka zajmuja mi kolejke.

Ja placa za cos czego nie dostaje tymczasem ktos kto nie placi dostaje. Obecne funkcjonowanie sluzby zdrowia to jawna