Wpis z mikrobloga

jako wyborca Konfederacji nie zbojkotuję referendum. Zagłosuję na Konfederację i 4 razy NIE.
tylko antypolacy bojkotują to referendum. totalna opozycja zachęcając do niedemokratycznego zachowania i odrzucenia referendum, sama wystawia sobie świadectwo.
i pokazuje, że nic a nic się nie zmieniła - demokracja jest wtedy, kiedy my rządzimy. to ich dewiza.
to obrzydliwe.

#polityka #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #referendum #wybory
  • 46
Po prostu pokazałem przykład patologii jak USA. Z drugiej strony, znienawidzone lewaki z krajów skandynawskich mają świetną publiczną służbę zdrowia.

@cacum3 Mozemy uznac ze w USA jest patologia. Ale to wtedy musimy uznac ze w PL rowniez jest patologia (tylko ze w druga strone)
Wiec? uznajemy?

Co do skandynawii - dobry przyklad. A wziales pod uwage jakie tam sa podatki, jak bogate to sa kraje? Moga sobie pozwolic. My tak nie do
chcę głosować na ugrupowanie, które dba o Polskę narodową i konserwatywną - czyli taką, jaka musi być.


@korek_od_dupy: Masz prawa wyborcze to nic mi do tego na kogo glosujesz. Mozesz chciec zamordyzmu - rowniez nic mi do tego. Takie uroki demokracji. Kazdy wybiera co mu pasuje.

Ale chwalenie sie tym to takie troche samozaoranie :D
PiS i demokracja?


@cacum3: kto ich wybrał do rządzenia? Cesarz? XD

Wy jesteście nawet niżej o szczebel od PiSu bo PiS to przynajmniej wie jak demokracja działa i potrafił zrobić w trąbę stare baby żeby wygrać wybory.
@gorzki99: U nas też podatki małe nie są i jest patologia... Jestem wku.wiony, kiedy trzeba coś załatwić u lekarza na nfz. Ratujemy się prywatnym ubezpieczeniem, ale coś ciężkiego to tylko nfz (operacja, nowotwór). I czekaj. Tu się zgodzę, że patologia.
ale coś ciężkiego to tylko nfz (operacja, nowotwór). I czekaj. Tu się zgodzę, że patologia.


@cacum3: OK. Widze ze przynajmniej troche sie rozumiemy. Wiesz jak dzialaja ubezpieczenia?
X ludzi placi skladke Y. Wiekszosc z tych co placi nie korzysta. Na tym polega ubezpiedczenie.

I mamy teraz OBOWIAZKOWE PANSTWOWE ubezpieczenie zdrowotne. PLacic musisz wiec po kiego grzyba nalezy dbac o jakos uslug?

A jak jest na rynku? Jak jakis ubezpieczyciel nie dba
@korek_od_dupy Żadne referendum nic nie wniesie jeżeli nie będzie traktowane poważnie. Planowane głosowanie to krok ku temu by powrócić do badania czego oczekuje społeczeństwo. Każda więc partia powinna zachęcać do wzięcia udziału w referendum, tak jak wielce promowali (i może teraz też promują) uczestnictwo w wyborach.
demokracja jest wtedy, kiedy my rządzimy. to ich dewiza.


@korek_od_dupy: to zwykłe kłamstwo. Demokracja jest wtedy, kiedy jest demokracja. A oczywiście z nią było lepiej przed obecnymi rządami PiSu.
To referendum z pytaniami urągającymi standardom demokracji to żenada i uczestnicząc w tym robisz PiSowi przysługę. Czyli to co Konfederaci robią regularnie.
@korek_od_dupy: ale jak rozumiem konfederaci zagłosują za wyprzedażą, tzn prywatyzacją? Przecież wszystko co państwowe to złe więc skoro nawet służba zdrowia ma być prywatna to chyba spółki skarbu państwa tym bardziej