Wpis z mikrobloga

Od momentu gdy rządzi PiS moje zarobki wzrosły do 10k netto UOP. Kupiłem mieszkanie, sprzedałem, kupiłem większe na Plantach Racławickich. Obecnie z żoną wpływa nam co miesiąc 24k polskich pieniążków z orzełkiem.

Paliwo tankuję na Orlenie, a po ich paliwie samochód rwie się jakby chciał na księżyc polecieć.

Żyjemy dostatnio, mieszkamy na prestiżowym wrocławskim osiedlu tj. Planty Racławickie Wrocław. Na wakacje trzy razy roku, raz do Zakopanego żeby wpompować pieniążki w polską przedsiębiorczość.

Pamiętajcie kochani czyja ręka was karmi.

#nieruchomosci #wroclaw #polityka #dobrobyt #finanse
  • 9
@rysio77 a u mnie odkąd rządzi PiS upadła firma w której lubiłem pracować, zatrudniłem się w gównopracy na magazynie, rzuciła mnie dziewczyna, właściciel podniósł czynsz na kawalerkę, a auto co chwilę pada ale znajomy Saszka z magazynu naprawia za browary, dzięki temu jeszcze mogę sobie raz na tydzień kupić pętko śląskiej. Dzięki pan PiS
@rysio77: musisz jeszcze dodać na koniec "powtarzam, mieszkanie na Plantach Racławickich kupione, wszystkie potrzeby zaspokojone" i byłby full bait a tak to człowiek nie wie czy troll, bait czy chwalesie