Wpis z mikrobloga

"jak głosujesz na konfederację, to nie idę z tobą do łóżka"


@Konferencja: Oj i mamy pat. Mam tylko nadzieje ze skoro nie glosuje tonie znaczy ze ma ze mna isc. Bardzo wolalbym nie. Ale jesli to mialby byc jedyny wybor to powaznie bym sie zastanowil nad zaglosowaniem na konfederussje. Lepiej zlamac idealy niz zdrowie psychiczne.
  • Odpowiedz
Czyli ludzie śmieją się (podając przykłady i dowody) z kandydatów konfy bo to szury i mają powiązania z rosją a wy w odwecie szydzicie z wyglądu? Czy o co chodzi?


@To_ja_moze_pozamiatam: nie manipuluj. Lewica i powiązane z nimi dzbany wyzywają konfiarzy od inceów, szurów, śmieci, mizoginów, debili i co tam jeszcze. Do tego chcą wyrugować legalnie działającą partię z przestrzeni publicznej i mediów. O pochwalaniu ostatniej kradzieży list z podpisami to
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam

@Konferencja: Czyli ludzie śmieją się (podając przykłady i dowody) z kandydatów konfy bo to szury i mają powiązania z rosją a wy w odwecie szydzicie z wyglądu? Czy o co chodzi?


tak, bo ta pani jest na 100% bodyposotive nikt nie może mnie oceniać, lekarz nie może powiedzieć, że otyłość to choroba. itd. itd.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam

@Bubsy3D: Mów sobie co chcesz ale jest różnica między stwierdzeniem faktu a wyśmiewaniem się. A po 2 przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i postaraj się jej sedno zrozumieć.


Zrozumiałem, że my śmiejemy się z mega stereotypypowego wyglądu tej lewaczki, a ty coś tam o konfie i onucosci bredzisz. Docen, że twoj wpis przeczytałem od a do z.
  • Odpowiedz
Ale zesrańsko co niektórych lewicowych hipokrytów


@44kr: tak sobie tłumacz. Ten wpis jest żenujący i niemerytoryczny, a ty sobie wyzywaj urojonych w twojej głowie hipokrytów.
  • Odpowiedz