Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sam fakt istnienia przegrywów totalnie obala #feminizm w związku z walką z toksyczną męskością.

Kilka cech toksycznej męskości:

-Ciśnienie na wygląd fizyczny, czyli muskularna lub atletyczna sylwetka. Jak wygląda przeciętny przegryw? Nie ma dobrej sylwetki, nie ma odpowiedniej szczęki itd. Jest wręcz przecwieństwem męskich cech. Jakich facetów będzie szukać WYZWOLONA kobieta spod znaku pieruna, otwarta na skrobanie dzieci itd.? Facetów z męskimi toksycznymi cechami, czyli muskulatura, atletyczność itd.

-Presja na ukrywanie słabości, czyli facet zawsze powinien być pewny siebie, zaradny, silny, agresywny itd. Czy obraz przegrywa do tego pasuje?? No nie ( ͡º ͜ʖ͡º) Przegryw to często sierota mająca problem z ogarnięciem się, boi się wszystkiego itd. Na kogo będą leciały NOWOCZESNE kobiety? No chyba nie trzeba mówić.

Wychodzi na to, że dla feministek przegryw powinien być najlepszą partią, bo jest przeciwieństwem cech, które dominują w przypadku męskich wzorców a z którymi się tak walczy. Tymczasem te same środowiska, które tak walczą z męską toksyną....z jakiegoś powodu jej szukają przy wyborze partnera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nie mówię tu o kwestii światopoglądawej przegrywa, bo te często są kształtowane W SKUTEK bycia przegrywem. Chodzi tu głównie o cechy fizyczny i sposób bycia.

Feminizm przegrywa z naturą xD

I mała ankieta dla różowych szukających chłopaka zarówno na stałe, jak i na krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kim jesteś i kogo szukasz jako partnera?

  • feministką i szukam toksycznych cech u partnera 21.4% (12)
  • feministką i nie przeszkadzają mi cechy przegrywa 19.6% (11)
  • zwykła laska i szukam toksycznych cech u partnera 28.6% (16)
  • zwykła laskai nie przeszkadzają mi cechy przegrywa 30.4% (17)

Oddanych głosów: 56

  • 13
@Pralko-suszarka: Masz rację gdyby feministki robiły to co mówią to powinny lecieć na przegrywa czy nawet incela. No ale wiemy jaka jest prawda.

W feminizmie tak naprawdę chodzi o dwie rzeczy:
- walka o władzę, wywalenie tej topki która rządzi światem i to są faceci i zastąpienie ich kobietami
- chado centryczny rynek matrymonialny, seks z chadami, podatki dla beciaków (jakby to głupio nie brzmiało tak to zaczyna wyglądać)
@Pralko-suszarka:

Dlaczego faceci nie mogą być zaradni i jednocześnie pozbawieni agresji i bycia chamem? Dlaczego żeby być miłym i lubić zwierzęta trzeba się wszystkiego bać i mieć fobie społeczne? To nie feministki same sobie zaprzeczają, ale zwyczajnie faceci dzielą się albo na tych toksycznych ale z którymi jest bezpieczniej zajść w ciążę, albo na takich miłych i do rany przyłóż ale jednocześnie mających dwie lewe ręce, zero fachu i głodową pensję
Dlaczego faceci nie mogą być zaradni i jednocześnie pozbawieni agresji i bycia chamem?


@AlienFromWenus: Może do tej zaradności potrzebują wsparcia drugiej osoby właśnie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

To nie feministki same sobie zaprzeczają, ale zwyczajnie faceci dzielą się albo na tych toksycznych ale z którymi jest bezpieczniej zajść w ciążę, albo na takich miłych i do rany przyłóż ale jednocześnie mających dwie lewe ręce


@AlienFromWenus: Kompletna
Mam prawko, samochód, pracę, jestem przy groszu, mam te magiczne 1,8m+, nie łysieje, nie mam zakoli, nie mam fobii społecznej, nie mam problemów dermatologicznych ani innych defektów, nie mam nadwag


@Pralko-suszarka: czyli nie jesteś przegrywem. Przegryw przegrał życie, a brak kobiety czy powodzenia to nie koniec świata. Prędzej ktoś bez pracy, auta i z fobią społeczną, nawet jeśli peklował, będzie przegrywem. Nie każdy prawiczek to przegryw i nie każdy przegryw to
@AlienFromWenus: no niestety bycie prawiczkiem w wieku 31 lat bardzo negatywnie się odbija na mojej psychice, bo mam wysokie libido i potrzeby ¯\(ツ)/¯ Nie da się na dłuższą metę funkcjonować w taki sposób. Jeszcze gdyby były dziwki dostępne, takie premium, top of the top, to pewnie miałbym wywalone w laski i nie czułbym się jak przegryw, a tak całe życie coś na mnie ciąży, coś na mnie leży i nie wiem