Wpis z mikrobloga

Halo, gdzie mozna poznac ambitne różowe? Pytam szczerze.

Czemu 95% kobiet ktore gdzies tam poznaje interesuja sie glownie: serialami, podróżami, makijażami, ubraniami, perfumami, jezykami obcymi. A nawet jesli juz interesuja sie filmami, to nie dlatego zeby zrozumiec co autor mial na mysli, by poddac film jakies glebszej analizie, zrozumiec jego sens, wyciagnac z niego jakąś lekcje ale dlatego bo gra tam ich ulubiona aktorka/aktor a po wyjsciu z kina wracaja do szarej rzeczywistosci i nie widza ochoty by chociaz przez chwile pogadac o filmie.

Czemu tak bardzo zamykacie sie przed innymi ciekawymi tematami czy dziedzinami ktore moga wzbogacic relacje czy nawet samą dyskusje? Czemu nawet jesli wasz partner opowiada wam o czyms co go bardzo interesuje, wy jesteście w innym świecie by 10min później zmienić temat. Spośród dziesiątek kobiet na jakie się natknąłem w życiu trafiłem na kilka w tym szczególnie na jedna z która mogłem gadać o wszystkim, dosłownie, od piłki nożnej, po ksiazki, naukę, ciekawostki ze swiata, polityke, czy rozne inne glebokie analizy ktore nie sa nudnymi dyskusjami o byle czym, a jednak nadal cos wnosza i trwaja po wiele godzin aż nie chcesz przerwać (raz właśnie z ta osoba zacząłem rozmawiać o 19:00 by skonczyc o 3 w nocy xD) , a przy okazji towarzyszy nam jakas garstka humoru. Jestem znudzony pustym szarym monotonnym zyciem w ktorym jedynie o czym gadamy to: co zjemy na obiad, co odwalila Anonka z firmy mojej dziewczyny, gdzie pojedziemy na weekend i co wieczorem obejrzymy przed spaniem.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #relacje
  • 21
@eskejper: a gdzie ich szukasz xdddd?
Jak poszedłem na warsztaty teatralne to spotkałem tam kobiety zainteresowanie teatrem, opera, musicalem, filmem. Jak poszedłem na konwent blogerow to poznałem kobiety zainteresowane pisaniem, fotografia, jak poszedłem do klubu książki to poznałem kobiety zainteresowane filozofia, sztuka, literatura, jak poszedłem na konferencję marketingowa to poznałem kobiety zainteresowane marketingiem. A jak nigdzie nie wychodzisz to jak chcesz poznać kogoś ciekawego?