Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: To nijak nieprawa, psychoterapia jest regulowana, psychoterapeuci muszą spotykać się superwizorami, mieć staż, akredytację odpowiedni kurs itd.

Możesz twierdzić, że to pic na wodę i nic nie zmienia, OK pewnie nawet masz trochę słuszności, ale to nie to samo co żul z ulicy.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: na szczęście 90% absolwentów kierunku nigdy nie zostanie w zawodzie bo to niestabilni psychicznie ludzie. Chyba nie ma drugiego tak przepełnionego chorobami psychicznymi, własnymi problemami, narkotykami kierunku.
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Psychologia jest pseudonauką, a psychoterapia jest metodą do wyciągania kasy od najbardziej zdesperowanych ludzi.
Nie chodźcie do psychologów, nie karmcie pieniędzmi takich psychologów i psycholożek. Oni się ch*ja znają i tylko wyciągają ręce po pieniądze.

Nie ma żadnego naukowego dowodu na to, że psychoterapia działa. Metodologia tych wszystkich "badań" jest mocno dyskusyjna, nie ma grupy kontrolnej, nie ma grupy która dostaje placebo, więc te pseudobadania nie mają żadnej wartości.

Jeszcze
  • Odpowiedz
pewnie nazywa siebie psycholożką. W ogóle chodzenie do kobiecego psychologa, to słaby wybór.


@Belzdron: Chodze do "psycholozki" i chyba mam szczescie bo sposrod wszystkich psychologow jakich mialem, ta faktycznie spelnia swoja role. Wiec ja bym nie wrzucal wszystkich do jednego wora.

  • Odpowiedz
@Sig_mar: To podobno jest dużo bardziej skomplikowane, bo o ile kolor oczu jest faktycznie kodowany jednym genem, to "genów na łysienie" jest sporo, ale fakt, że matka ma duży wpływ.
  • Odpowiedz
@ikq1: oO mialem ją kiedyś w parach nawet xd i zamienilem kilka zdań. I w sumie zamienienie kilku zdań to dobre określenie na konwersacje z tą osobą. Ogólnie jakos nie dziwi mnie to ze wiecznie tam siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak sie wypowiadaja znajomi i jakie "atrakcje" mnie ominely? xddd
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: A niech sobie lubi kogo chce, sam mam 173 i mnie to nie rusza. Czemu miałoby skoro i tak w życiu bym jej nie zobaczył na oczy> Przejmowanie się każdą pierdołą w stylu a "podobno w Szczecinie kradną rowery".
  • Odpowiedz
@Belzdron: ja chodzem do kobiecego bo wszyscy mescy nie maja terminów... z reszta to jedyny psycholog jaki mia ttermin z dnia na dzien a jusz wytrzymac z depresji nie moglem ech
  • Odpowiedz
Czyli zamiast sprawdzać opinie na temat psycholożek, zamiast na znany lekarz trzeba zacząć odpalać tindera ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz