Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: Będąc psychologiem nie można mieć preferencji wobec partnera?


@SkrytyZolw: Wysoki wzrost to nie preferencje a wymagania równie dobrze może powiedzieć ,że chce milionera bo przecież to preferencje : ) które nijak mówią o człowieku.
  • Odpowiedz
@forty4me: co za bzdury. Wzrost partnera jest jedną z cech wyglądu, każdy może mieć w tej kwestii jakieś preferencje. Tak samo jedni wolą blondynki, a inni brunetki. Jedni wolą puszyste panie, a inni anorektyczki. Całkowicie normalna sprawa, która przerasta rozumienie przegrywów.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: No właśnie mylisz się bo kolor włosów idzie zmienić figurę idzie zrobić wzrostu już nie zmienisz jest to coś na co wpływu nie masz równie dobrze może powiedzieć ,że chce milionera i tak nie spełnisz tych wymagań. NIe ma takiej kobiety która powie ,że chce niskiego chłopaka. Zeby uznać to za preferencje co 3 dziewczyna ankietowana powinna wskazać niskiego
  • Odpowiedz
@forty4me: ale cech wyglądu i tego co nam się podoba nie rozpatrujemy pod kątem tego czy to coś co możemy zmienić czy nie. Albo nam się coś podoba albo nie, nie kurtyzany z logiki.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Mnie boli że jest to niemal powszechne wymaganie, a jest to cecha na którą nie mam wpływu. Widziałem wpisy piętnujące wymagania dotyczące rozmiaru biustu albo ze czerwoną flaga jest brak ojca, to dlaczego nie można krytykować wymagania dot. wzrostu.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Świat nie jest uroczy dla każdego... Istnienie tego faktu nie oznacza, że nie mogę krytykować takiego zjawiska. Takie opisy tylko wzmacniają uprzedzenia w społeczeństwie.
  • Odpowiedz