Wpis z mikrobloga

Właśnie tak upada Twitter po przejęciu przez Muska. Bardzo przykro na to patrzeć jak go niszczy. Z generowania strat prawie 3mld rocznie, obecnie zredukowano je prawie do zera. Zgodnie z myśleniem zeuczniowym lewaczków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Twitter „już prawie na zero”. CEO X zachwycona – Biznes Wprost" https://biznes.wprost.pl/technologie/internet/11345512/twitter-juz-prawie-na-zero-ceo-x-zachwycona.html

#twitter #x #elonmusk #bekazlewactwa #neuropa #tesla #spacex
Pobierz timechain - Właśnie tak upada Twitter po przejęciu przez Muska. Bardzo przykro na to ...
źródło: 275e7a7db4fabe7cbccc1f8eb27dfaa8a87d06c512a0b88b28ad2729da73cbc7
  • 31
@timechain: Przecież ten X(bo już nie twit ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to debilizm, firmy Muska dalej funkcjonują bo rząd USA władował w nie masę kasy. Poczytaj co o nim piszą byli pracownicy, jak 1/3 siły roboczej idzie na trzymaniu jego wiary że jest nieomylny na wodzy.
@XanderPLXE: jaka kasę jaki rząd wylądował? Ja #!$%@?. Musk nic nie dostał. Tesla to jedyna firma samochodowa w stanach która spłaciła pożyczkę od rządu USA. Niech nie dostali od niego.

Co piszą pracownicy? #!$%@? lewaccy cenzorzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę strasznie tam mają. Ciekawe dlaczego ktoś u niego pracuje skoro ma pierdyliard zajebistych lewackich firm w Kalifornii? No idioci...
@XanderPLXE: no to podaj przykład jaka kasę dostał. Nic za free. Jedyne dotacje ze względów na ochronę środowiska o które każda firma może się ubiegać. Nikt nie dotował jego firmy za free. Zamiast #!$%@?ć podrzuć dowód patałachu.

No i pytam co robią ci pracownicy spacex i Tesli skoro mają pierdyliard pięknych woke alternatyw wokół? Gigantyczna konkurencja a jakoś wybierają strasznego Muska.
ale jaki miałaby w tym celu geniuszu?


@timechain: żeby dalej siać propagandę sukcesu tej porażki.

Mówi to tylko w wywiadzie. Nie ma s tego żadnej korzyści .


@timechain: ma, ludzie twojego pokroju klaskają uszami do jego "_geniuszu_"

Ja #!$%@?, ale wy tępi jesteście.


@timechain: napisał gość, wierzący na słowo facetowi regularnie przyłapywanemu na kłamstwie, który ma z tego powodu kilka pozwów xD
żeby dalej siać propagandę sukcesu tej porażki.


@zmarnowany_czas: on jej się sieje. Odpowiedziała raz tak na pytanie.

ma, ludzie twojego pokroju klaskają uszami do jego "geniuszu"


@zmarnowany_czas: aaa i na tym im zależy? Musk powiedział kłam, to ludzie pomyślą że mi dobrze idzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

regularnie przyłapywanemu na kłamstwie, który ma z tego powodu kilka pozwów xD


@zmarnowany_czas: jakich kłamstwach?

Cały
on jej się sieje. Odpowiedziała raz tak na pytanie.


@timechain: no, bo w propagandzie wcale nie chodzi o takie "luźne" odpowiedzi, żeby pokazać jak jest zajebiście.

Musk powiedział kłam, to ludzie pomyślą że mi dobrze idzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przecież on tak robi od zawsze xD przypominam sprawę "FSD nagranego w jednym ujeciu" z 2016, które okazało się pocięte i kilkudziesięcioma (albo i więcej) próbami.

jakich
Pobierz zmarnowany_czas - > on jej się sieje. Odpowiedziała raz tak na pytanie.

@timechain: ...
źródło: IMG_4960
@zmarnowany_czas: nieudacznik zawistny. FSD robi setki km bez dotknięcia kierownicy przymule. Codziennie ludzie wrzylucaja nagrania. Masz ich tysiące. Sprzedano ponad 300k. Co sekundę robią sumarycznie 18 mil. I są kilkunastokrotnie bezpieczniejsze od ludzi