Wpis z mikrobloga

@darosoldier: to jes tak #!$%@?. Sam mam 195 cm wzrostu i jak się chodziło z karłem 155 cm to to wygladało komicznie. Weź taką pocałuj, na ręce musisz brać jak dziecko, albo się wpół schylić xD.
A kobiet 175+ jest bardzo mało
  • Odpowiedz
@darosoldier: Natura. Mam 179cm i przegrałem. Teraz nawet 180 to nic. Może na jakieś odpady. Nic tak nie wzbudza pożądania jak 185+, a najlepiej 190+. Niestety miałem przykrość tego doświadczyć chodząc na balety z ziomkiem 198. Taka prawda, wzrost to męskość, mimo że na to nie mamy wpływu, a p0lki przez spermiarzy odleciały. Nawet jak jakas loszka zaakceptuje te 175 czy 180 to zawsze wysoki będzie atrakcyjniejszym. Tak jak my zobaczymy
  • Odpowiedz
@darosoldier: @FrasierCrane Wiem że to wygląda śmiesznie, ale bardzo niska kobieta ma właśnie większe powody do tego by szukać wysokiego mężczyzny, żeby jej potomstwo również nie było podobnie niskie jak ona, i by nie miało z tego powodu problemów zarówno społecznych, jak i zdrowotnych. Z kolei jak bardzo wysoka kobieta szuka podobnie bardzo wysokiego mężczyzny, to wtedy ryzykuje że dzieci będą mieć problemy ze zdrowiem(większe ryzyko złamań kości przy upadku, i
  • Odpowiedz