Wpis z mikrobloga

Ej a czemu nikt nie rozkmini tego ze Wentyl tez nie zaszedłby tak daleko bez Julki, bo żadna inna go nie chciała? Skąd taka wiara ze doszedłby do finału z inna?
#hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@Olgi: takich Julek to Pan Wentyl może mieć ile będzie chciał i kiedy będzie chciał, a dla Julki Pan Wentyl to szczyt marzeń i ambicji.
z fartem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 28
@Olgi: i w ogóle w jak bardzo patriarchalnym świecie żyjemy, ze jeśli typ pokazuje fujarę laskom które nie chcą jej widzieć to „Jest fun” a jak laska z która jest w parze pomimo próśb i wybaczania, sie #!$%@? i pokazała, ze z nią tak nie można postępować to jest wielka afera? No ja tego nie czaje :D i jeszcze gadanie ze to wszystko były żarty, ze mna nigdy nikt tak nie
  • Odpowiedz
@Olgi: ale to nie Ty się dostałaś do tego programu, tylko Pan Wentyl, i to jego ogląasz w telewizorze, a nie Pan Wentyl ogląda Ciebie
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: pan Wentyl hahhahhaha klaun wentyl raczej, na afterze Ania go pieknie podsumowała, że mimo że go lubi to w życiu by nie była z takim facetem, bo z nim się nie da być więc raczej nie ma takich lasek które by się za nim uganiały, na jego wielkiej imprezie wczoraj byl tylko Mauro, Dejv i Korniszon wiec szalu nie ma i yych wszystkich lasek nie widac, pajac i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Szuruburu102: ja to w ogóle podejrzewam ze Julka to mu przysługę zrobiła, bo na struganiu z siebie ofiary można zrobić sobie dobry PR, zagraniczne reality dobrze to pokazują, ze na byciu porzuconym dobrze się zarabia
  • Odpowiedz
@Szuruburu102 @crazy_frog byłam wczoraj na tej imprezie (ʘʘ) Wentyl był „prowadzącym”, a oprócz niego byl Maurycy, Kornelia, Klaudia z HP5, Jay i Eliza, Hanka, Luiza, Nana, Basia, „Zenek” (nie pamietam z której edycji), wpadł tez Adam z ostatniego Love Island i Andrzej Gołota (serio) XD
  • Odpowiedz