Wpis z mikrobloga

Zakupiłem właśnie przerobionego Nintendo Switcha więc będę grał w Red Dead Redemption i innego potężne tytuły za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego emulatory starych konsol PS a nawet systemu Android oraz Linux.

Jak was stać to możecie kupić takiego zwykłego i wydawać po 200 zł za 10 letnie porty. Nikt wam przecież nie broni ¯_(ツ)_/¯

#chwalesie #piractwo #nintendoswitch #nintendo #konsole #gry #reddeadredemption
Larsberg - Zakupiłem właśnie przerobionego Nintendo Switcha więc będę grał w Red Dead...

źródło: temp_file5278987359738530934

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@LuckyLuke_2776 Foto jest przykładowe ale przecież OLEDy też są przerabiane. Widzę że kolega jest nieco do tyłu w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przerobionego Switcha V1 kupiłem za 900 zł. Najtańszego OLEDa z CFW jakiego widziałem to za 1700 zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kultafon Są niby na OLX jakieś tam oferty przeróbki za 200 ale ja bym się bał tam wysyłać bo jak oszust to konsoli mogę już nie zobaczyć xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Larsberg: nie, gry nie sa drogie xd to ty jestes biedakiem
jak nie stac cie, zeby kupic sobie gre to moze popracuj nad poprawa swoich kwalifikacji aby zarabiac wiecej xd
  • Odpowiedz
@Larsberg: nie wiem, nie interesuje mnie zupelnie ta gra i mam w nia #!$%@? xd
wg mnie jak ktos se bedzie chcial zagrac to kupi (i ewentualnie odsprzeda), a jak ktos nie chce zagrac to nie kupi i bedzie mial #!$%@? w to xd i dotyczy to gier/muzyki/programow
  • Odpowiedz
@Larsberg: oraz overclocking konsoli przez co gry działają znacznie lepiej oraz mody na 60 fps i lepszą grafikę, to jest jak dla mnie must have na tej konsolce i tego by mi najbardziej brakowało w sumie a nie bezpłatnych gier. A, i patche tłumaczeniowe do niektórych gier japońskich w które inaczej nie mógłbym zagrać. Generalnie postrzeganie CFW na Switchu tylko przez pryzmat piractwa to spora krótkowzroczność.
  • Odpowiedz
Gry na Switcha są dosyć drogie


@Larsberg: Biedny jesteś, nie tylko w portfelu, ale i umysłowo.
Są gry, które zapewniają +100h gameplayu, nawet kosztując 229 zł czy ileś to i tak wychodzi mega śmieszna kwota/h rozrywki.
Do tego używki chodzą prawie w cenie nowych, więc bawiąc się w odsprzedaże prawie nic się nie traci.
  • Odpowiedz