Wpis z mikrobloga

#nerwica #zaburzenialekowe #psychiatra #gownowpis #przegryw
To chyba mój koniec powoli. Lvl 29. Poszedłem jakis czas temu z własnej nieprzymuszonej woli do szpitala psychiatrycznego tam różnymi lekami faszerowała bez efektów sami chyba nie wiesza co mi jest. Wziąłem prywatnie konsultacje lekarz przepisał mi mirtor na spania i wenflaksyne jestem już na dawcę 150mg telepie mnie od przebudzenia, sińce pod oczami, drgania mięśni, rumień na poliku jakis czas temu się zrobili, światłowstręt, zmeczenie, napinanie galek ocznych i jeszcze rozszerzone źrenice. Cholera wie co to. Leki takie ze już poza podwórko nie wychodzę. Każal mi zejść z asertinu, tegretolu. Ginę chłopaki powoli. A i ciagle się pocę
  • 13
@mateuszdinozaur: Nie bierz tych wszystkich cukierków od szamanów bo one więcej szkodzą niz pomagają. Ile to razy słyszałem i czytałem, jak magicy robily pacjentom papkę z mózgu i wrak ze zdrowia tymi pigułkami. Odstaw wszystko, zacznij zdrowo jeść, aktwność fizyczna, medytacja, długi espacery. Pamiętaj, magiczne cukierki od szamanów mogą cię zniszczyć.
@mateuszdinozaur:
Powiedziałeś lekarzowi, że palisz?

Tak na szybko:

Does nicotine mess with serotonin?
Nicotine binds to nicotinic receptors in the brain, augmenting the release of numerous neurotransmitters, including dopamine, serotonin, norepinephrine, acetylcholine, gamma-aminobutyric acid, and glutamate. Cigarette smoke has other psychoactive properties apart from nicotinic receptor stimulation.

Does nicotine interfere with antidepressants?
Tars in cigarette smoke affect the rate at which the liver metabolizes certain medications, causing blood levels of antidepressant