Wpis z mikrobloga

Sytuacja z dzisiaj, post dość brutalny, więc poza obiegiem YouTube - wstawiam w formie szerszego artykułu tutaj.

Nermin Sulejmanović, 35-latek pochodzący z północnej Bośni kulturysta, trener fitness, a przede wszystkim gangster powiązany z gangiem działającym w mieście Tuzla.

Znany pod pseudonimem "Iron" Sulejmanović był dwukrotnym laureatem zawodów IFBB w 2022 roku, które osiągnął podczas IFBB Diamond Cup w Pradze, oraz IFBB Balkan Cup w Sarajewie. Prywatnie, był właścicielem siłowni w miejscowości Gradacac. Mężczyzna miał bogatą kryminalną przeszłość. Zamieszany był bowiem w hurtowy handel narkotykami, a także był egzekutorem długów dla większych grup przestępczych z m.in. Sarajewa czy Tuzla. W swoim lokalnym mieście (Gradacac) uważany był za lokalnego szefa, choć policja twierdziła, że nie był najważniejszą postacią. Powiązany był z organizacją Emira Kodzaga - rezydenta serbskiej mafii, międzynarodowego handlarza narkotyków.

Dzisiejszego dnia (tj. 11 sierpnia) w godzinach porannych na instagramie "Iron_bb24" który należał do Sulemanovicia trwał live, w którym mówił następujące słowa:
"Od ośmiu dni nie mogę zobaczyć się ze swoim dzieckiem, moja żona [Nevzeta Hećimović - przyp.aut.], mówi że nie jest moją żoną, może nie jest, ale mam prawo do zobaczenia dziecka" - Mówi na początku swojej audycji Sulejmanović.

Gdy do audycji zaczęło dołączać więcej osób, zmienił narrację.
"Hej wszyscy, zaraz zobaczycie coś, czego nie widzieliście nigdy dotąd. Zabójstwo na żywo, To będzie masakra"
"Ostrzegałem wszystkich, mówiłem jej (Haimović), że to zrobię, zrobię jej to za to, że ukrywa przede mną moje dziecko od ośmiu dni"
"Załadowałem moją broń, jestem gotowy, zrobię to"

Wtedy też zakończył swoją transmisję i wsiadał do swojego pojazdu. Po chwili na jego koncie instagram pojawiły się dwa zdjęcie, na jednym z nich jest w obecności żony i córki, na drugim z samą córeczką. Po około godzinie czasu, ponownie uruchomił transmisję na żywo, na swoim instagramie. Widać było dotkliwie pobitą jego żonę, Navzete Hećimović, oraz córeczkę, która leżała na podłodze. Tekst rozmowy jest niezrozumiały - jedyne zrozumiałe zdanie to:

"Widzicie? Tak kończy się jak dz*a zgłasza was na policję",
Na co żona odpowiada - "Zgłosiłam bo mnie pobiłeś" (lub - "Zgłosiłam bo bałam się o dziecko").

Sulejamnović po chwili oddał strzał w głowę kobiety, na koniec skierował kamerę na dziecko i powiedział:
"Możecie je ratować, nic mu nie zrobię, zgłoście to na policję!"

Transmisja ponownie zakończyła się na momencie, jak wsiadał do swojego BMW, dodał również na koniec:
"Nie boję się policji, możecie to zgłosić, jestem gotów na nich".

Udał się do miasta i tam zastrzelił mężczyznę, który prawdopodobnie nie był przypadkową dla niego ofiarą. Onder Džengiz miał być powiązany z Sulejmanoviciem w interesach narkotykowych. Dodatkowo zastrzelił jego syna - Denisa Džengiz.

Następnie udał się w inną część miasta Gradacac i tam oddał strzały w kierunku mężczyzny i kobiety - żony Ondera - Harisa Džengiz, oraz przyjaciela rodziny Nedim Pamuković, lecz Ci uszli z życiem, choć ich stan jest ciężki. Na miejscu całej sytuacji był policjant - Husein Kotorić, który próbował zatrzymać uciekającego Sulejmanovicia. Jego również postrzelił, a gdy ten uciekł do swojego radiowozu, próbował pierw go staranować swoim BMW, a następnie z jadącego samochodu strzelał do niego. Policjant po postrzale sam udał się do szpitala, jego życiu nic nie zagraża.

Nermin Sulejmanović próbował ponownie uruchomić transmisję live - jedynie uchwycono jej fragment, w którym śmiał się z sytuacji z policjantem (jedyne nagranie, które zdołałem zlokalizować). Mówił w nim "Zabiłem tych skur
***ów, policjant też dostał, uciekał swoją skodą [radiowozem - przyp.aut.] a ja nie mogłem go dogonić (śmiech)".

Gdy jego transmisja trwała, policja zlokalizowała go, rozpoczęła obławę na przestępcę, słysząc sygnały policji, przed końcem jego drugiej, a zarazem ostatniej transmisji, przestępca dodał:

"Nie boje się, to nie są moje jedyne ofiary (lub to nie są moje jedynie zabójstwa). Nie gadam więcej" - po czym transmisja zakończyła się.

Otoczony przez policję Nermin Sulejmanović popełnił samobójstwo.

Linku nie udostępniam. Jeżeli są chętni je zobaczyć, mogę przesłać - choć jest ono brutalne.

Tekst oryginalny, autorstwa @Kryminopedia_YT
Źródło:
n1info.hr
Tłumaczenie filmów - własne (mogą wystąpić błędy w tłumaczeniu)


#kryminalne #mafia #policja #kryminalistyka #przestepczosc #youtube #mordercy
KryminopediaYT - Sytuacja z dzisiaj, post dość brutalny, więc poza obiegiem YouTube -...

źródło: 0_Nermin-Sulejmanovic-who-today-in-Gradacac-according-to-Bosnian-media-killed-three-people-includi

Pobierz
  • 35
@zbrodnia_i_kawa: Sprostuje przyszłe posty, uderzające w płeć, czy dążące do wzajemnego obrażanie się pomiędzy niebieskimi czy różowymi paskami - Nermin Sulejmanović najprawdopodobniej miał problemy na podłożu paranoidalnym. Wspomniane "Osiem dni ukrywania przed nim dziecka" to nawiązanie do sytuacji z 2 lub 3 sierpnia, gdy dotkliwie pobił swoją żonę (lub byłą żonę) - stąd można rzec, że nie przypomina ona siebie ze zdjęć, a ta w ramach obawy o własne życie, zgłosiła
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.