Wpis z mikrobloga

@gien: przy obecnych sondażach oznacza to, że to Konfederacja będzie miała decydujący głos, czy zbliżymy się do świeckiego państwa czy też nie (pomijam tutaj jeszcze Dudę). A jako że wszyscy liderzy frakcji Konfederacji podpisali Konfederację Gietrzwałdzką, a sama partia jest konserwatywna, więc istnieje mała możliwość, że po wyborach zostanie realizowany chociaż jeden krok w tym kierunku

Więc odpowiadając prosto na twoje pytanie. Przysuwamy się, ale Mentzen może to zablokować
Imperator_Wladek - @gien: przy obecnych sondażach oznacza to, że to Konfederacja będz...

źródło: obraz_2023-08-10_151832237

Pobierz
@gien: Taki tekst podpisał Sławek, więc sam sobie odpowiedz czy on jest za utrzymaniem obecnego stanu rzeczy.

My, niżej podpisani, deklarujący przynależność do Narodu Polskiego Cywilizacji Łacińskiej - przywiązani do wolności i poczuwający się do obowiązków wynikających z przyjęcia ka- tolickich zasad leżących u podstaw tej cywilizacji - niniejszym zgodnie wyrażamy szczerą wolę poddania naszego życia pry- watnego i publicznego panowaniu Chrystusa Króla Polski oraz opiece Jego Najświętszej Matki, Królowej Korony
gdyby nie ich fanatyzm religijny, mogliby zajść dużo dalej


@Basiura89: pan nie ma kompetencji żeby tak mówić. Ja robiłem gównodoktorat z gównotematu na gównouczelni i miałem zajęcia ze statystyki i ja mam kompetencje. A pan jakie ma wykształcenie? Ja mam gównodoktorat. I miałem statystykę. LEWAGU.