Wpis z mikrobloga

Zawiesił mi sie chyba komputer przy dodawaniu wpisu, bo nie sądze żeby mi moderacja ten wpis po cichutku usuneła :) ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo niby za co ? za opisanie ogólnie znanych i łatwo weryfikowalnych faktów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym przestrzec wszystkich przed Tomasz Andel, twórca projetku muzible (i moderacją wykopu która usuwa ten wpis). Tomasz Andel założył sie na nagraniu z Rafałem Zaorskim o to, że Rafał nie kupił apartamentu na złotej za 23 miliony złotych. Nagrodą za udowodnienie przez Zaorskiego posiadania złotej44, miał być obraz dwurnika lub oryginalny szkic techniczny rakiety meteor.
Kiedy Zaorski udowodnił kupno apartamentu (włącznie z pokazaniem wyników za które kupił apartament), najpierw Andel zwlekał kilka tygodni z wywiązania sie z zakładu który sam zaproponował na swoim nagraniu, a następnie wysłał coś co okazało się zwykłym podrobionym wydrukiem z błędami ortograficznymi ("podpisz na 'szkicu' to "METOR")

W związku z tak bezczelnym oszustwem na oczach publiki, nie trzeba chyba podawać powodów dlaczego należy omijać tego oszusta i wszystko czego sie dotyka.

Przestrzegam w szczególności przed inwestowaniem w jego projekt krypto, którego promocją miało być 'starcie' z Zaorskim co okazało sie prawdziwą kompromitacją.

Do rozpowszechniania kłamstw i manipulacji Tomasza Andela (dwurnik to tylko jedno z wielu jego kłamstw) prawdopodobnie służy również kanał na yt "kanał giełdowy" gdzie promowany jest jego projekt (i z którego Andel próbuje złapać zasięgi dla swojego projektu) żeby naciągnąć naiwnych inwestorów na 'tokeny' muzible. 'Projekt' jaki jest i jak wygląda wywiązywanie sie Andela z obietnic dla inwestorów to już pozostawiam do sprawdzenia zainteresowanym.
#zaorski #gielda #kryptowaluty
Lomoijj - Zawiesił mi sie chyba komputer przy dodawaniu wpisu, bo nie sądze żeby mi m...
  • 4