Wpis z mikrobloga

Wielu z was myśli, że inwestowanie w nieruchomości nie ma nic wspólnego z inwestowaniem w kryptowaluty. Otóż to nieprawda! Zarówno rynek kryptowalut jak i nieruchomości kieruje się jedną i tą samą zasadą: "kup i miej nadzieje, że w przyszłości znajdzie się frajer, który da więcej" wszak kryptowaluty jak i nieruchomości nic nie produkują oprócz złudnych marzeń o zostaniu milionerem. Nie musicie tutaj brać moich słów za pewnik - wystarczy spojrzeć do kogo była kierowana "Wielka Integracja" na przełomie 2021/2022r(screen). W momencie organizacji tego wydarzenia cena kryptowalut rosła - to i pojawiło się wydarzenie dla "inwestorów". Od tamtego momentu cena kryptowalut "rozwaliła sobie ten głupi ryj" i w sumie nie ma znaczenia czy ktoś kupił "w grudniowym dołku" czy nie, bo i tak stracił.

Obecnie w internecie próżno szukać inwestorów w kryptowaluty, a oskarki i julki wymazali tą pozycje ze swojego opisu na tinderze - zabrał z nich przykład Kuba Midel i więcej nie zorganizował już na swoim wydarzeniu kolabo z kryptowaluciarzami. Czy tak samo stanie się z głównym członem wielkiej integracji i po spadku cen nieruchomości wydarzenie całkowicie zniknie? Nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #lodz #inwestycje #kredythipoteczny
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - Wielu z was myśli, że inwestowanie w nieruchomości nie ma nic w...
źródło: Screenshot 2023-08-10 at 10.51.54
  • 24
@Tomahawkkk: no jakby to powiedzieć nie najlepiej :D
Wydarzenie odbyło się w kwietniu 2022 roku. Od tego momentu tak się prezentuje średnia cena transakcyjna mieszkań w Łodzi:
6 887
6 384
6 579
6 366
A tak w Warszawie:
12 916
12 585
11 916
12 199
O cenach kryptowalut wolę nie wspominać XD Ale spoko bo na uczestnictwo w wydarzeniu też wydali historycznie najwięcej. Powinni im wręczać wełniane swetry jako
@BurzaGrzybStrusJaja: Dobre czasy. Frajerzy kupili wirtualne małpie mordy, a cwaniacy nachapali się na biletach za 12k. A to już nawet pomijając różne przekręty z pompowaniem kolejnych NFT/krypto i szybką wyprzedażą, gdzie zarobili jeszcze więce i zrobili w uja tysiące ludzi. Oczywiście polski rynek to pikuś pod tym względem.
Otóż to nieprawda! Zarówno rynek kryptowalut jak i nieruchomości kieruje się jedną i tą samą zasadą: "kup i miej nadzieje, że w przyszłości znajdzie się frajer, który da więcej" wszak kryptowaluty jak i nieruchomości nic nie produkują oprócz złudnych marzeń o zostaniu milionerem.


@BurzaGrzybStrusJaja:
Jaki procent kupujących stanowią ci co kupują dla inwestycji, a nie dla mieszkania?
Jaki procent nieruchomości to są te kupione dla inwestycji, a nie dla mieszkania?
Jaki
wszystko moze stac sie jak bitcoin bo jest to towar jak kazdy inny, ta teoria rowniez pasuje do samochodow, drewna opalowego, wegla, bananow, nozy kuchennych itp.

@controll: Firmy takie jak KGHM czy APPLE coś produkują i się rozwijają, bitcoin czy mieszkanie inwestycyjne nic nie produkuje i się nie rozwija - czysta spekulacja.
@affairz: nie widziałem go na przebitkach, ale za to widziałem innego asa, który na slajdzie miał napisane "dlaczego TERAZ warto inwestować w bitcoin". Od czasu prezentacji nastąpił zjazd ceny o 37% ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z resztą trzymajcie link do strony: http://web.archive.org/web/20220414163354/https:/wielkaintegracja.pl/
A tu jeszcze wykres ceny biletu VIP. Jak widać popyt na nieruchomości ma się świetnie - zapraszam do zakupu kursu w promocyjnej cenie
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - @affairz: nie widziałem go na przebitkach, ale za to widziałem ...
źródło: Screenshot 2023-08-10 at 12.16.09
Firmy takie jak KGHM czy APPLE coś produkują i się rozwijają, bitcoin czy mieszkanie inwestycyjne nic nie produkuje i się nie rozwija - czysta spekulacja.


@BurzaGrzybStrusJaja: xD pisz, ze mieszkania "nic nie produkuje" i jako kontr-przyklad daj KGHM robiacy mi. metal ktory wkladaja w te bezwartosciowe mieszkania i apple robiace aboslutnie zbedne przeplacone telefony czy komputery dla ludnosci, czyli do zabawy xD
@yhbgrobdoivbvwamsv:
Niezła odklejka XD nie napisałem ze mieszkanie jest bezwartościowe, tylko że nic nie produkuje. Czego nie rozumiesz? KGHM wydobywa miedź złoto czy srebro, może zainwestować w poszukiwania nowych złóż czy w ich wydobycie.
Zarówno KGHM jak i APPLE ma możliwość rozwoju. Inwestujesz w takie APPLE w 1990, a za 30 lat firma staje się największa firma na świecie. Tworzy nowy rodzaj telefonów, procesorów i komputerów na swoim własnym OS. Mieszkanie
Zarówno KGHM jak i APPLE ma możliwość rozwoju. Inwestujesz w takie APPLE w 1990, a za 30 lat firma staje się największa firma na świecie. Tworzy nowy rodzaj telefonów, procesorów i komputerów na swoim własnym OS. Mieszkanie może przez ten czas co najwyżej wyjść z mody lub zalać sąsiad i będziesz musiał zrobić remont XD


@BurzaGrzybStrusJaja: a mieszkanie to narzedzie ktore daje usluge zamieszkania.
Tak jakbys napisal, ze apple to produkuje