Wpis z mikrobloga

@Gandern no w tym roku diablo, starfield, armored core... generalnie konkurencja jest ale jak na razie bg3 prowadzi, diablo nie zaoralo, from software pokazal sekiro i ER ze potrafi gre roku zgarnac, a starfield... no wiem ze wszyscy by chcieli ale mam ok bawy, te tysiace planet do zwiedzania smierdza generowanym gunwem na wzor starfielda a stan techniczny ich gier zwykle dupy nie urywal na premiere ale to raczej nadal najmocniejszy konkurent
Widze ze w takich dyskusjach nigdy hogwart legacy nie jest wspominane ludzie zapomnieli ze gra istnieje


@wygazowane_piwo: generalnie hogwart mi i wszystkim kogo znam nudzil sie dosyc szybko i wychodzila powtarzalnosc, niedorobki mechanik, technikalia itp

Gra zrobila szumu chyba bardziej ze wzgledu na marke HP i sentyment ale jako gra sama w sobie kompletnie nie zasluguje na gre roku
@wygazowane_piwo HL to gra dobra ale to tyle, zrobiona w bezpieczny sposób na schemacie typowej gry z otwartym światem. W żadnym wypadku nie zasługuje na GOTY, zwłaszcza przy takich tytułach jakie w tym roku wychodzą.