Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pierwsze w życiu zakupy na olx i pierwszy raz w życiu trafiłam na oszusta. Cena za towar była może i okazyjna, ale trafiają się rzeczy w tych widełkach (zresztą liczyłam się z tym, że to może być fals), sprawdziłam zdjęcia w necie czy nie kradzione, nawet próbowałam przestalkować gościa. w rozmowie nawet spoko, z dziwniejszymi typami miałam do czynienia na allegro i innych portalach.

obsrałam zbroję jak mi wysłał zdjęcia kolejnego towaru jaki może bym chciała w przyszłości - cena z gatunku to good to be true no i zdjecia ewidentnie #!$%@? z czeskiej aukcji.

skonfrontowałam go z tym i teraz śmieć milczy. zgłosiłam już typa na olx, iść jutro na psy czy każą mi tam jeszcze poczekać na rozwój sytuacji?

#olx #zalesie #oszukujo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
o ile pamiętam to towar musi być wysłany w ciągu 30 dni.

ale pytanie czemu nie chciałaś wysyłki olx ?, a jak sprzedający nie chciał to pewnie na 95% wałek.

a co do zdjęć to ja czasem tez używam nie swoich jak mi sie nie chce robić, a sprzedaje cos oryginalnie zapakowanego XD
✨️ Autor wpisu (OP): >ale pytanie czemu nie chciałaś wysyłki olx ?

nie chciałam bo nie wiedziałam, że jest taka możliwość :D

a co do zdjęć to ja czasem tez używam nie swoich jak mi sie nie chce robić, a sprzedaje cos oryginalnie zapakowanego XD


nie ma opcji, mówił, że żona dzisiaj zrobiła

✨️ Autor wpisu (OP): @marsjanin2012

no kupuję starocie na aukcjach dosłownie od zarania allegro i pierwszy raz tak bezczelnie mnie #!$%@?.

olx każe czekać tydzień, bo może się dogadamy. nie wiem jak, skoro koleś najpierw rozmowny a potem cisza jak makiem zasiał.

pały oczywiście będą, bo mój wewnętrzny żymianin nie puści tego płazem