Wpis z mikrobloga

@erni13: No nie wiem. Onana to klasa w rozgrywaniu piłki i bdb bramkarz (lob z Lens to nie jego wina imo. Oczywistym jest, że będzie grał wysoko, więc drewniaki pokroju Dalota muszą się bardziej koncentrować gdzie podają piłkę).
DDG prócz świetnego refleksu nie dawał nic w samym rozgrywaniu, czy rozpoczynaniu akcji. Miliony niecelnych podań, złe decyzje, głupie błędy. Bramkarz sprzed dekady, o czym najlepiej świadczy to, że dalej nie ma klubu
@allocer: Co do gry nogami to wiadomo, ale za rozgrywanie od tyłu powinni odpowiadać głównie obrońcy. Oczywiście gdy takie zadanie zostaje powierzone Harremu to wychodzi z tego bardzo brzydka kupa. Widząc go i DDG próbujących rozegrać piłkę miałem ochotę wydrapać sobie oczy xD

Bramkarz nadal powinien jednak głównie zabezpieczać dostęp do bramki i jak dobry by nie był w grze nogami, to jego wartość dla ataku będzie marginalna.

Onana być może
@erni13: Co do Hojlunda to ma czystą kartę i osobiście mam pozytywne odczucia co do niego. Ma dobre warunki, jest szybki, wygląda na typową 9. No i będzie miał dookoła o wiele lepszych piłkarzy niż do tej pory, więc zobaczymy jak będzie dochodził do sytuacji i je wykorzystywał. Skreślanie typa przed rozegraniem choćby meczu jest bez sensu. Jak odpali to jest napastnik na dekadę, jak nie to może być różnie, ale
@allocer: Hojlund wydaje się super gościem a do tego to diabeł z krwi i kości. Problem w tym, że piłkarze United są najbardziej hejtowaną grupą piłkarzy i nawet nie rozegrał meczu a internet jest pełen memów z nim jak to jest Haalandem z wisha i z kompilacjami z jego pudłami z Atalanty. To ogromna presja na 20 latku

Co do Kane'a to nie uważam, żeby za dwa lata trzeba było szukać
@erni13:


Co do Kane'a to nie uważam, żeby za dwa lata trzeba było szukać kolejnego napastnika. To już nie 2010 gdzie napastnik w wieku 32 nadaje się do MLS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda tylko, że chłop jest takim debilem i podpisywał te nowe kontrakty z tym żałosnym klubem, bo mógł biegać u nas już dawno temu


Generalnie, dobrze skończyć z usilnym staraniem się o grajka, który
@allocer: Akurat bramka z Lens leci tylko i wyłącznie na konto Onany. Dalot frajersko podał, to fakt, ale ten typo co strzelał w momencie przejęcia piłki miał przed sobą jeszcze Lisandro i Varana. Ta strata była groźna, ale w tym danym momencie nie pachniało jeszcze bramką. Gdyby Dalot tym podaniem wystawił typa na sytuacje sam na sam, to byłaby inna gadka, ale każdy gol strzelony niemal z połowy boiska leci tylko
@allocer: Ja bym powiedział, że teraz to wymieniają już na lepsze po prostu.

Taki Maguire w wielu zespołach się super sprawdzi, kwestia sposoby gry i taktyki - patrz repra Anglii.

Fred to również dobry zawodnik rotacyjny w większości klubów, a w wielu grałby 1 skład.

McT to spokojnie pierwszy skład w połowie PL pewnie, albo zadaniowiec.

Martial - tutaj kontuzje niestety i podejście, ale w jakiejś Włoskiej pewnie by robił liczby.