Wpis z mikrobloga

Już trzykrotnie zostałem w swoim życiu określony przez kobiety mianem "miły" (Co wiadomo jest z polkowego synonimem słowa "#!$%@?"). No super komplement ku*wo - nie bycie patusem. I co to w ogóle znaczy, pytam zupełnie serio? Że nie obgaduje przypadkowych osób na ulicy, nie spuszczam wpie*dolu studenciakom i nie używam "ku*wa" jako przecinek??? Czy żeby nie być "miły" mam robić powyższe rzeczy, czy wystarczy że ktoś się urodzi z aparycją badboya i już miły zamienia się na intrygujący. Jak czyta to jakiś #rozowypasek to pamiętajcie - Jak chcecie skomplementować chłopaka niskiego wzrostu, z krzywą mordą i o cichym usposobieniu to powiedzcie że ma fajną bluzę, bo nazwanie go miłym to jak strzał w pysk
#przegryw
  • 7
@akhdir: wszystko zależy od twojej facjaty. Nigdy do mnie dziewczyna nie powiedziała ze jestem miły. więcej razy usłyszałem słowa typu że chamski/bezczelny jestem a i tak lecą jak muchy do guana xD
@akhdir pracowałem kiedyś z takim miłym dobrym i uczynnym. typiary tylko patrzyły żeby go wykorzystać do wszystkiego czego im się nie chciało robić. a ten się cieszył i latał na smyczy za nimi. On myślał że im zaplusował, a one tylko patrzyły jak go wykorzystać.
@dzikop: Zapytałem czy to ma być wada czy zaleta, a ona na to że "stwierdza fakt".
@kynx Potrafię się postawić, mam własne zdanie i ostatnio pracuję nad pewnością siebie. Tyle że nienawidzę chamstwa, nigdy nie używam ad personum w dyskusji i odpycha mnie wszystko co patusiarskie. I nie wiem czy to przez to drugie jestem uważany jako "miły"
@przypadkowy-przypadek Jezus był najmiłosierniejszym człowiekiem w historii, a i tak go skazali na