Wpis z mikrobloga

@lowcadebili2023: A jeszcze jedno pytanie. Jak dlugo trzeba czekac na ta konsultacje? Tak jak wczesniej na sama recepte od kilku do kilkunastu godzin i dzwonia z nienacka czy wybiera sie jakis termin albo oni daja jakis przedzial czasowy kiedy sie spodziewac konsultacji. Ostatni raz logowalem sie z 2 miesiace temu i nie wiem czy cos sie zmienilo na stronie czy nie.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: To był przykład bo dawkę dobiera lekarz po konsultacji s Tobą :) możesz od razu wykupić wszystko, nie musisz po np 15g na miesiąc. Najlepiej się zorientować co jest w aptece zanim pójdziesz na wizytę. Mi tez 15 mniej więcej na 2 miesiące starcza mimo to wykupuje 30-35 co 3 miesiące bo lepiej mieć zapas nigdy nie wiadomo kiedy braknie suszu przez limity albo coś się w prawie pozmienia :)
  • Odpowiedz
@Gregory1986: Moje dochody nie pozwalaja mi niestety na takie wydatki jednorazowo XD O sprawdzaniu aptek to wiem, od pol roku jestem pacjentem i juz troche zdazylem poznac system. Raz jechalem 180 km do Wrocka XD a tak to musze 50 km jezdzic bo w mojej pipidowie apteki nie bawia sie w medyczne konopie.
  • Odpowiedz