Wpis z mikrobloga

czy to tylko u mnie tak czy jest jakiś trend, że faceci nie chcą już latać za kobietami? czyżby kropla drąży skalę i powtarzanie w kółko #blackpill zasady daje rezultat? nie ma nic lepszego niż cieszyć się spokojem i nie uganiać się za #p0lka drącą mordę gdy tylko coś jej nie pasuje.

#wygryw
  • 71
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu

Całe szczęście, że tak wygląda, bo dzięki temu gatunek ma się dobrze. Zresztą to uniwersalne dla wszystkich.
Choć oczywiście ewolucja niekoniecznie nadąża za postępem i pewne imperatywy wydają się nam ciążyć ;)
  • Odpowiedz
no i bardzo dobrze, że się nie uganiają. Chciały równouprawnienie to mają. Na zachodzie obie płcie potrafią się wzajemnie podrywać i adorować, a u nas jakiś #!$%@? księżniczkoland jest.


@davidero69: Zaraz ci jakiś mitoman napisze, że w Polsce też podrywa się po równo tylko akurat ciebie nie podrywają a jego tak. O ile już nie napisał, nie czytałem komentarzy.
  • Odpowiedz
@Blueweb: Jest tak. Ja już przywykłem do bycia singlem. Też odpuszczam. W sumie jestem już w takim wieku, że do niczego mi to niepotrzebne. Pójście na divy to dla mnie taki sam abonament jak na Netflixa i przy moich zarobkach tak samo drenuje portfel (czyli wcale). Słuchać smutnych Karyn po 30 co im w życiu nie wyszło nie mam zamiaru, bo gdy były młode i do nich startowałem, to mnie
  • Odpowiedz