Wpis z mikrobloga

czy to tylko u mnie tak czy jest jakiś trend, że faceci nie chcą już latać za kobietami? czyżby kropla drąży skalę i powtarzanie w kółko #blackpill zasady daje rezultat? nie ma nic lepszego niż cieszyć się spokojem i nie uganiać się za #p0lka drącą mordę gdy tylko coś jej nie pasuje.

#wygryw
  • 71
  • Odpowiedz
@davidero69:

Na zachodzie obie płcie potrafią się wzajemnie podrywać i adorować


xDDDDDDDDDDDDD

Ale wiesz, że to z zachodu przyszła cała menosfera, najpierw mgtow, redpill i teraz blackpill?
  • Odpowiedz
@Blueweb: sama idea latania za kobietami nie ma sensu. Jeśli facet się rozwija i nie wchodzi w żadne pille red, black, blue i inne to generalnie laski same się będą ustawiać w kolejce. Tylko wystarczy sobie ustanowić jakieś cele życiowe i do nich dążyć, po drodze magicznie pozna się ludzi podobnych sobie, nie tylko kobiety ale też znajomych. A jedną z cech, którą kobiety najbardziej lubią u facetów jest właśnie
  • Odpowiedz
@RudyZibi: no co ty nie powiesz. Wymagania mają też z dupy same nie będąc super atrakcyjnymi a oczekują złotych gór. No sorry wolę być sam jak pajacowac i się poniżać.
  • Odpowiedz
@Yurusenai Tak, dla mnie to jest nienormalne. Przystojni faceci czasem biorą sobie brzydkie dziewczyny, a już na odwrót nie jest prawie wcale. Czemu? Nie powiem, bo znowu dostanę bana, ale każdy wie
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu ostatnio ktoś wrzucił screena Roksany Węgiel jak była na zdjeciu ze swoim grubszym chlopakiem ale to wyjątek, jeszcze dziewczyny w komentarzach na niego najeżdżały że jest za brzydki
  • Odpowiedz
@wicherq Trochę słaba dyskusja, skoro nie masz żadnych argumentów, tylko lecisz ad personam. W moich wypowiedziach chodzi o to, że kobiety mają wysokie wymagania, sobą nic nie wnoszą, lecą na wygląd, pieniądze, auta, mieszkania i inne. Mało jest już kobiet, które kochają za nic, tak po prostu, bo kocha kogoś i jego charakter
  • Odpowiedz
@Blueweb: u mnie znowu jest trend że faceci co byli całe życie sami
Studia praca auto sylwetka mieszkanien
I mają ok 30 lat to szukają małolat bez przebeigu
Dużo fajnych dziewczyn piszę samych ale często okazuje się że mają np 3 związki za sb i adios

W sumie cieszy mnie to że nie przebierają w głownie
  • Odpowiedz