Wpis z mikrobloga

czy to tylko u mnie tak czy jest jakiś trend, że faceci nie chcą już latać za kobietami? czyżby kropla drąży skalę i powtarzanie w kółko #blackpill zasady daje rezultat? nie ma nic lepszego niż cieszyć się spokojem i nie uganiać się za #p0lka drącą mordę gdy tylko coś jej nie pasuje.

#wygryw
  • 71
  • Odpowiedz
@Blueweb ja tam moge latac ale musze miec jakis pozytywny feedback, nawet jak baba mi sie fizycznie podoba ale na dzien dobry. zostane zlany, z łaską mi odpowiada, zamiast usmiechu dostane bitch face i w ogole odwal sie Pan no to daje sobie spokoj bardzo szybko ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Blueweb a po co latać. Podam ci przykład. Był match, popisaliśmy, przeszliśmy na WhatsApp. Było spotkanie, widać iskry w oczach po obu stronach. 5 godzin, rozmowa się klei. Później codziennie piszemy, dzwonimy do siebie ale tez nie za czesto. Wielokrotnie mówię o tym ze mógłbym przyjechać się zobaczyć (nie mieszkamy w tym samym mieście) i co? Nie podejmuje tematu spotkania. Nie będę nalegać chociaż wszystko mi w niej pasuje od wyglądu
  • Odpowiedz
  • 18
@Blueweb moje doświadczenia, bycie olanym, friendzone, bycie drugim, próba umówienia się to wręcz proszenia aby łaskawie p0lka zechciała wyjść, wymowki w stylu nie mam czasu/nie mam pieniedzy a pozniej gdzieś łazi na drineczki i restauracje. Później ci mówią że trzeba się bardziej starać. wiosek chyba jest prosty xD
  • Odpowiedz
@Blueweb: nie zapominaj że to kobiety szybciej się starzeją i najlepsze czasy kobiety mijają w wieku 30 lat tak jest z rodzeniem dzieci które najbezpieczniejsze jest dla kobiet poniżej 35 roku. Facet zawsze może mieć młodszą. Zdecydowana większość kobiet nie wie czego chce a gdy 30 się zbliża są mocniej zdesperowane oczywiście zapominając dlaczego są same
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu

Naiwne myślenie. "Na złość mamie odmrożę sobie uszy".

Dobór naturalny działa regułami dostępności. Przegrywy od tego buntu nie staną się ani ładniejsi, ani zamożniejsi, ani mądrzejszy.

Serio, ktoś myśli, że robiąc blackpill obniży standardy i dzięki temu laska 10/10 z braku laku weźmie gołudupnego suchoklatesa bez wykształcenia? Powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@Blueweb: niestety polkom się w dupach troszkę poprzewracało i ja też sobie je odpuściłem, niech gniją samotne a ja jestem szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blueweb: Ja mieszkam z pięcioma wspólokatorami, żaden z nas nie ma dziewczyny ani nawet nie randkuje. Dodam że trzech z nas jest klasycznie przystojnych ( ja się do nich nie zaliczam xD). Tylko jeden z nas ma pracę fizyczna, reszta wykonuje prace biurowe, zarobki w okolicach średniej, wszyscy z nas sa 30+. Wiec teza opa może być prawdziwa, jednak może byc tez tak że #rozowepaski które maja cokolwiek
  • Odpowiedz
no i bardzo dobrze, że się nie uganiają. Chciały równouprawnienie to mają. Na zachodzie obie płcie potrafią się wzajemnie podrywać i adorować, a u nas jakiś #!$%@? księżniczkoland jest.


@davidero69: No i na zachodzie również mają ujemny współczynnik dzietności, w przeciwieństwie do tego co miało zdrowsze kulturowo konserwatywne społeczeństwo, szkalowane od dawna za "męski szowinizm", i "białą supremację", gdzie to również do mężczyzny należało obieranie inicjatywy. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz