Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc,

obecna moja firma jest dosc niestabilna jesli chodzi o sutuacje finansowa, ale dobrze mi sie tutaj pracuje. Postanowilem, ze sporbuje OE. Z dwoch rekrutacji udało sie dostac propozycje na UOP. Obecnie tez jestem na UOP. Czy ktos tez byl w sytuacji UOP+UOP? Wiem, ze najlepsze rozwiazanie to uop + b2b, ale czy sa jakies grubsze przeciwskazania? Nie wykluczam rezygnacji z obecnej, ale chcialbym 2-3 przynajmniej sprobowac.

#programista15k #programowanie

Dzieki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie wiem czy uop zezwala na dwa etaty, bo na uop deklarujesz jakaś liczbę godzin ze pracujesz dla danej firmy i mając inny etat nie możesz w tych samych godzinach pracowac dla innej. A jak w innych godzinach to wchodzą przepisy o odpoczynku. Nie wiem jak to w praktyce wyglada bo nie słyszałam o dwóch uop na raz, ale może to właśnie z powyższych powodów nie tylko finansowych ktoś miał
  • Odpowiedz
@telemach20 ale to chyba nie przyznajesz się po prostu żadnemu pracodawcy ze masz inne etaty bo chyba był by problem. Albo masz w niepełnym wymiarze godzinowym. Pytam bo nie umiem w oszustwa podatkowe czy inne a to tak mi ciut wyglada
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma problemow z UoP, ale w nowej firmie do UoP beda pewnie chcieli swiadectwo pracy z poprzedniej (a swiadectwo pracy dostaje sie chyba tylko jak sie wypowie umowe na koniec). Mozesz cos nasciemniac i tyle.

Czy można wystawić świadectwo pracy bez rozwiązania umowy? Jestem dyrektorem szkoły z konkursu do końca roku szkolnego 2011/2012. Odpowiedź: W czasie trwania stosunku pracy pracodawca nie może wystawić pracownikowi świadectwa pracy, gdyż nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sprawy podatkowe mogą być ciężkie, jak przekroczysz próg podatkowy to powinieneś to zgłosić w obu pracach, a wtedy będzie wiadomo, że masz dochód z więcej niż jednego źródła

@nad__czlowiek
Jak kto woli, ja ostatnio zmieniłem pracę na taki kontrakt blisko 200 zł/h i jest dużo roboty. Jakbym wziął dwa kontrakty po 150 zł/h to zarobiłbym 50% więcej, a pewnie narobiłbym się mniej i miał dużo mniej odpowiedzialności niż
  • Odpowiedz