Wpis z mikrobloga

Pewien wykopek twierdzi, że cale RPA publicznie grozi ludobójstwem. Poprosiłem o jakieś dowody, ale oczywiście zostałem olany, więc robię oddzielny wpis, bo to gówno już jest w gorących, a duża część wykopków jak to zobaczy, to oczywiście łyknie bez popity.

Naturalnie @Aokx sobie zmyślił to czego mu brakowało, czyli pierwszą część - ludobójstwem grozi nie cały kraj, tylko przewodniczący jednej partii, która ma 11% miejsc w parlamencie RPA, drobna różnica. To tak jakby ktoś na Aushub.de napisał, że cała Polska chce się pozbyć Żydów, odnosząc się przy tym do wystąpienia Mentzena.

Natomiast druga część jest prawdziwa, ten przewodniczący tej turbonacjonalistycznej partii rzeczywiście propaguje przemoc wobec białych obywateli RPA. Więc następnym razem jak ktoś będzie bredził, że nacjonalizm jest nieszkodliwy albo nawet pozytywny, to proszę sobie przypomnieć do czego może prowadzić niepowstrzymany zawczasu nacjonalizm i rasizm.

#bekazprawakow #neuropa #rasizm #nacjonalizm #rpa
Pobierz strfkr - Pewien wykopek twierdzi, że cale RPA publicznie grozi ludobójstwem. Poprosił...
źródło: Dd
  • 11
@strfkr: Nie ty jesteś pożytecznym idiotom, który nie dostrzega quasi-ludobójczej bigoterii wobec białych ludzi jaką wykazuje ogrom ludzi w krajach trzeciego świata.

Mój rasizm jest utylitarny i ma na celu trzymanie takich ludzi jak Malema z dala od nas.
@strfkr: Czy może jesteś jakimś masochistą i chcesz by parę milionów dindu zjechało nam się do kraju i zaczęło śpiewać 'zabić Polaka' w skutek irytacji, że nie dominują kulturowo i etnicznie i ekonomicznie naszego kraju?
@bacaa90: I kompletnie nie zależy mi na 'przerywaniu spirali nienawiści', bo wiem że nadstawianie policzka wobec tych ludzi nic mi nie da.

Oni są wychowywani w przekonaniu, że wszelkie krzywdy i niepowodzenia jakich doświadczają są winą białego człowieka i mają establiszment miedialny i akademicki, który tylko ich w tym utwierdza. Są wiedzeni ideologią, która usprawiedliwia ich nienawiść do białych ludzi.

Nadstawiając policzek wobec nich to ci tylko w niego naplują albo
@strfkr: Jako że swego czasu mieszkałem kilka lat w RPA nieśmiało dodam kilka faktów dla kontekstu.

Malema to taki wannabe Marksistowsko-Leninowskiego bojówkarza w starym dobrym stylu Mugabe czy Haniego z czasów walki z kolonializmem. Natomiast piosenka "Kill the Boer" to przyśpiewka z czasów walki z apartheidem. W 2010 została uznana za mowę nienawiści przez sąd w Gautengu. Gownoburza wybuchła ponownie gdy nasz atencyjny Che z dyskontu w 2022 zaczął ów kawałek
@Towarzysz_Moskvin: Przecież sąd najwyższy RPA już odrzucił ten wniosek raz i teraz dopiero bada apelację, którą też pewnie odrzuci XDDDD

Poza tym nawet jak instytucja miałaby resztki godności by sprzeciwiać się nawoływaniu do ludobójstwa białej mniejszości (a pewnie nie ma) to i tak myślisz, że fajnie się żyje Burom w kraju gdzie można zapewnić stadion śpiewając o tym jak chce się ich zabijać? Zwłaszcza z ramienia partii, która może być częścią