Wpis z mikrobloga

  • 1052
@TypicznyMaciek: no ale chodzenie i niszczenie tego też zbyt chwalebne raczej nie jest mordo, po co ta zawiść?
A tak na marginesie, to z tego co mi wiadomo takich podpasek się nie da zbytnio spuścić w kiblu przecież
z fartem
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: ja #!$%@? jesteś takim książkowym przykładem przegrywa że aż mi się przykro zrobiło, możesz ty patrzeć w lustro? jak widzisz ręczniki papierowe to sam zapychasz nimi kibel z dumą ogłaszając sukces w walce z myjącymi ręce po skorzystaniu z kibla?
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: przecież że przegrywów takie coś jara ustaliliśmy na początku, to że wstydzisz się swojej przynależności do tej grupy nic nie zmienia, nie myślałeś może żeby kiedyś poszukać swoich idoli wśród ludzi robiących coś pożytecznego a nie mieć bożka w debilu którego jedynym osiągnięciem jest zatkanie toalety? nie jestem w stanie zrozumieć jak mało trzeba mieć w głowie w obydwu opisanych przypadkach
@Lefty: obstawiam że jak w każdym
  • Odpowiedz
takich podpasek się nie da zbytnio spuścić w kiblu przecież


@Hissis: wszystko się da spuścić, tylko potem możesz kanalizację zapchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A potem sie dziwic ze ten kraj jest tak #!$%@?, jak takim dzbanom przeszkadza ze baby sobie podpaski w kilbu wywalczyly. Hurr durr bo to nie fajno jest jak baby za duzo glosu i wygod maja... Kto by pomyslal?
  • Odpowiedz
Ale ja nie jestem przegrywem


@TypicznyMaciek: jak wspominałem

to że wstydzisz się swojej przynależności do tej grupy nic nie zmienia

W kółko to możesz przeczyć faktom, ale twoje czyny oraz przegrywowy slang mówią same za siebie
  • Odpowiedz