Wpis z mikrobloga

Hurr durr bo to nie fajno jest jak baby za duzo glosu i wygod maja... Kto by pomyslal?


@CarrighanN: Nikt tego nie powiedział, ale rozumiem twój tok myślenia który chcesz imputować innym.
@TypicznyMaciek: Po pierwsze podpasek nie wolno spuszczać w kiblu bo zapchasz rurę. Po drugie byłoby bardzo miło jakby ktoś twoje wpisy z policji potraktował poważnie i będziesz płacić po prostu za uszkodzenie rur. A po trzecie wychodź trochę więcej do świata bo automaty z podpaskami czy skrzynki są normalne na całym świecie, stawia się je w łazienkach dla kobiet więc ich nie widzisz ale one tam są. Nawet w motelach z
@byferdo: Do nikogo nic nie pisałem. Nie wiem nawet jak się tu moderatorów oznacza człowieku. Nie wiem, czy moderacja ma jedno wspólne konto, czy są to jacyś pojedynczy użytkownicy. Widzę nieźle masz już skopcony czerep tym wypokiem, że wszędzie węszysz spisek. Nie jestem konfidentem, a jak mi nie wierzysz to napisz do modów z zapytaniem, czy COKOLWIEK do nich pisałem. Daję im zgodę na ujawnienie, czy była między nami jakaś dyskusja.
@Deska_o0

tak, tak, urojeni koledzy i dziewczyna bardzo mnie bolą, prawie tak jak fakt że nie masz zapewnionej opieki medycznej której ewidentnie potrzebujesz


Wy sami jesteście takimi samymi hejterami jak op i też generalizujecie. On nienawidzi kobiet, a wy facetów z problemami. Zawsze o całe zło oskarżacie przegrywów, a to wasi koledzy taki szajs odwalają.
Zawsze o całe zło oskarżacie przegrywów, a to wasi koledzy taki szajs odwalają.

@srogie_ciasteczko: typie, ale ja nie koleguje się z przegrywami, chłop używa przegrywowej nowomowy, namiętnie udziela się na tych #!$%@? tagach czego przykłady zostały wrzucone, sam siebie określa tym mianem, oprócz chwili obecnej, teraz na potrzeby wpisu kłamie że wcale nie, ale ty bez mrugnięcia przeczysz faktom i jeszcze urządzasz jakieś kulawe wycieczki, pogódź się z tym że większość