Wpis z mikrobloga

  • 196
@Kalwi Pamiętam jak HR zrobił świąteczne spotkanie na teamsie, oczywiście były jakieś #!$%@? infantylne aktywności
I padło pytanie "wasze świąteczne wspomnienie z dzieciństwa" gościu napisał "stary pijany" xd
Zyskał +10 do korporespectu, ale popracował po tym incydencie jeszcze że 3 miesiące xddd
  • Odpowiedz
@Kalwi: ja pracuję w amerykańskim oddziale corpo a jak idę do biura do zawsze zabieram ze sobą torbę, na której mam całą masę naszywek rosyjskich jednostek wojskowych w tym pmc Wagnera. Inny typ chodził w koszulce z czarnym słońcem. Na szczęście HR nie zna się na symbolice
  • Odpowiedz
@Kalwi: kiedyś HRówa dużego globalnego korpo w którym pracowałem - oddział PL Bydgoszcz zapytała mailem ludzi w lokalizacji czy ktoś obrączkę znalazł tego a tego dnia, odpisałem jej (nie pamiętam czy "do wszystkich" czy tylko do niej - sporo lat minęło od tego czasu)


  • Odpowiedz
@Kalwi:
Wady hr
-wydluzone procesy rekrutacyjne
-#!$%@? forsowanie jakichś gówno korpozasad
-umawianie "powaznych" spotkanek bo ktos naruszył jakieś z dupy nikogo nie obchodzące "zasady"
-żenujace promowanie jakichś wartości "praca domem" i przeszkadzanie w konstruktywnej pracy
-zajmowanie salek na jakies spotkania rekrutacyjne, ktore spokojnie mogłyby przeprowadzic w schowku na miotły
-wymyslanie sobie pracy aby ukazywac, ze sa potrzebni

zalety hr:
-

czy ktoś wewnątrz organizacji szanuje dzial hr xd?
  • Odpowiedz