Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest doktór mencelele xd

Profesor medycyny na uniwersytecie chłopskiego rozumu xd

"Mieliśmy przez wieki tą medycynę uniwersytecką i taką medycynę ludową, wydaje mi się, że ta ludowa mogła działać lepiej".

"Mama zabrała brata do wiejskiej baby, ona ponaciskała mu rękę i ręka działała"

Po co iść do chirurga ortopedy, skoro można iść do "wiejskiej baby", która wie lepiej xd

Ciężko to w ogóle skomentować...

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #konfederacja #polityka
konrad_bolec - Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest doktór mencelele xd

Profesor m...
  • 47
  • Odpowiedz
"Mieliśmy przez wieki tą medycynę uniwersytecką i taką medycynę ludową, wydaje mi się, że ta ludowa mogła działać lepiej".


@konrad_bolec: W sensie, jego zdaniem terapia piekarniem na trzy zdrowaśki jednak działa?
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: Daleko mi do wyznawania mądrości Sławomira ale fakt jest faktem, że złamane kości były od lat i to nie jest jakaś fizyka kwantowa naprawić taką kość po złamaniu czy zwichnięciu. Spokojnie stara baba czy inny znachor spokojnie by to zrobił we wsi jak był kompetentny. Gorzej się robi przy skomplikowanych złamaniach czy jakiś ostrzejszych sprawach ale Mentzen nie postuluje zniesienia medycyny. Dalej taka osoba mogła by trafić do kompetentnej osoby
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: Gość leci po równi pochyłej w dól i dobrze.
Jeśli ktoś dalej jest za likwidacją publicznej służby zdrowia to niech poczyta jak to wygląda w takim USA z którego śmieje się cały, rozwinięty świat.
Taniej tam uberem do szpitala jechać niż karetką.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: ja cierpię dolę () najgorsze jest to, że to nie on jest głupi, tylko ludzie pod których on tę retorykę cynicznie dobiera. to jest zwyczajnie przykre. ludzie, którzy mają w zwyczaju narzekać na to, że wadą demokracji jest to, że głupi człowiek ma takie samo prawo głosu jak mądry, nie zdają sobie sprawy z tego, że sami są właśnie takimi idiotami xD
  • Odpowiedz